Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
Badanie bilansu - Pageadder.eu

Badanie bilansu

Badanie bilansu Grupa MAC powstała w latach 90-tych jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony biznesu na usługi w obszarze audytu, doradztwa i szkoleń z dziedziny rachunkowości i controllingu. Jest zwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy łączącej badania naukowe i doświadczenia praktyczne w zakresie rachunkowości. Specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu księgowości oraz badaniu sprawozdań finansowych według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości. MAC Auditor Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, spraw kadrowo-płacowych, obsłudze podatkowej oraz badaniu podmiotów gospodarczych o złożonej strukturze organizacyjnej. Celem naszej oferty jest wdrażanie projektów zapewniających znaczący wzrost efektywności procesów biznesowych (consulting zarządczy) oraz pomoc we wprowadzaniu zmian w systemie rachunkowości finansowej (consulting finansowy). Celem świadczonych przez nas usług jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych kadry zarządzającej i pracowników działów finansowo księgowych poprzez oferowanie wiedzy stanowiącej syntezę najnowszych rozwiązań światowych z bogatym doświadczeniem praktycznym. U nas m.in. Badanie sprawozdań finansowych.

Szczegóły strony macauditor.pl:

Podlinkuj stronę macauditor.pl:

Badanie bilansu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 56

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zwrot podatku z pracy z Norwegii »

  Podstawowym obszarem zainteresowania Meritum Group są rozliczenia podatkowe. Wymiana wszystkich formalności z firmą odbywa się drogą pocztową. Oferta adresowana jest do osób, które legalnie pracowały za granicą. Specjalnością firmy jest problematyka nadpłacanego podatku dochodowego. Dzięki tej firmie uzyskamy między innymi zwrot podatku z Norwegii. Oferta obowiązuje gdy rozliczamy się na własną rękę, jak i z partnerem fiskalnym. Wszelkie szczegóły odnośnie wypełniania formularzy są opisane na witrynie www.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron »

  Dla osób, szukających w Internecie rozlicznych ciekawych treści, przygotowano indeksy stron. Aktualnie coraz więcej ludzi wyszukuje w Internecie interesujących a także potrzebnych wiadomości dotyczących artykułów a także usług. Rekomendujemy korzystanie z istniejących wykazów stron www jak również przedsiębiorstw, które opracowywane są w sieci. Katalogi takie jak – wykaz instytucji – to idealny fortel na to, aby można było dołączyć link do rekomendowanej witryny oraz, żeby miało się możność pozycjonować witrynę w naprawdę działający sposób. Należałoby wspomnieć, że spis firm to indeks wielu firm, prowadzących swoją działalność.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Weekendowe kursy rysunku »

  Wybierasz się na studia architektoniczne? Niezbyt dobrze radzisz sobie z rysunkiem? Warto to zmienić, wybierając się na kurs rysunku w gdańsku. Wybierając naszą firmę będziesz mógł bez problemu podszkolić się i samodzielnie zająć się portretowaniem na najwyższym poziomie. Proponujemy systematyczne zajęcia weekendowe odbywające się w jednej z gdańskich szkół. Jako studenci świetnie znamy, jakie techniki rysunku i zręczności są ci najbardziej przydatne. Zapraszamy na naszą stronę internetową, z jakiej możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakie są najbliższe terminy spotkań i jak można się na nie zapisać - na pewno nie pożałujesz!

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt kraków »

  Kiedy mamy już obszar musimy poszukać architekta, który zaprojektuje nam dom, jak to należy zrobić? Kiedy chodzi o wybór architekta musimy przede wszystkim zastanowić się, w jakim stylu chcemy mieć nasz przyszły lokal mieszkalny. Musimy znaleźć pracownię bądź architekta, jaki wykonuje w stylu, jaki z grubsza wam odpowiada. Wiadomo, że prawie każdy projekt jest inny i jest indywidualnie dostosowany do wymagań współudziałowca inwestycyjnego. Jednak dobrze jest wyszukać architekta, jakiego styl nam odpowiada. Wspaniałą metodą znalezienia architekta jest polecenie, można także wyszukać anonse pracowni architektonicznych w prasie branżowej albo Internecie. Jeśli ktoś jest z Krakowa wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę „architekt kraków”. Aktualnie w globalnej sieci Internet dostępnych jest dla nas multum różnych agencji internetowych wystarczy wejść na stronę interesującej nas agencji architektonicznej oraz odpowiednio przyjrzeć się dokładniej wykonanym uprzednio projektom. Jednym z takiego rodzaju biur jest biuro BXBstudio. Biuro to posiada dużo pozytywnych opinii, i znane jest z indywidualnego podejścia do każdego kontrahenta. Przy wyborze agencji w Internecie możemy również kierować się wszelkimi opiniami na jej temat, jakie znajdziemy na różnorakich forach czy także blogach.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi »

  Potencjały ludzkie przejawiające najkorzystniejszy kapitał każdej organizacji, wymagają umiejętnego koordynowania. Wiek XX rozpoczął nieznane spojrzenie na problemy koordynowania, które od tego momentu zaczęto stawiać na podstawach naukowych eksponując tzw. podstawowe możliwości zarządzania składające się z takich elementów jak na przykład: planowanie, organizowanie, decydowanie, motywowanie oraz kontrolowanie. W lata 90-tych rozpoczęto umieszczać nacisk na strategiczne konotacje zarządzania zasobami. Bieżące zarządzanie zasobami ludzkimi koncentruje się na kapitale ludzkim i inwestowaniem w ten kapitał celem wzmagania jego przymiotów. Łączy się z tym wydatkowanie kilkakrotnie znacznych nakładów finansowych. Zarządzanie zasobami ludzkimi rozróżnia dwa podejścia do pracownika, a konkretnie podejście twarde i podejście miękkie. Jedne z nich ma stosunek jedynie ekonomiczny, kojarzący pracownika jako swego rodzaju wartość materialną muszącą generować zyski znaczniejsze od nakładów. Podejście drugiej ogniskuje się na człowieku i podkreśla takie wartości jak: komunikacja, motywacja, zaangażowanie. Maniera zarządzania zasobami ludzkimi powinien odbijać plan organizacji i jej filozofię. Zarządzanie zasobami ludzkimi jest treścią wielu badań, których wypadkowe są pokazywanie w konkretnej prasie, biuletynach i opracowaniach naukowych.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • repliki zegarków »

  Koszt repliki nowobogackich zegarków pomimo, iż są względnie wysokie, stanowią zaledwie malutką część wartości ich oryginalnych wersji. Wyborowi znawcy zorientują się czy konkretny zegarek jest repliką czy orygnialnym zegarkiem, lecz dla nieznających się osób jest to bardzo mozolne, a czasami niemożliwe. Repliki zegarków mimo że są świetnie stworzone, imitują swoje oryginalne wersje i niczym im nie ustępują. Kolekcjonerzy zegareczków wybierający gatunki rozlicznych zegareczków świata, a których nie stać finansowo na zakup oryginalnych wersji zegareczków coraz częściej w osobistych zbiorach posiadają repliki zegarków, określane mianem zegareczków do kolekcji. Gdybyś był zainfekowany zakupem takiego dodatku zapraszam do odwiedzenie naszej strony internetowej pod frazą: repliki zegarków.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »