Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
Ośrodek Szkoleniowy Kontimex - szkolenia zawodowe - Warszawa - Pageadder.eu

Ośrodek Szkoleniowy Kontimex - szkolenia zawodowe - Warszawa

Ośrodek Szkoleniowy Kontimex - szkolenia zawodowe - Warszawa Ośrodek Szkoleniowy Kontimex od ponad dwudziestu lat zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń z zakresu wszelkich specjalizacji technicznych. Szkolenia w zakresie BHP, zgodnie z Kodeksem Pracy są obowiązkowe dla wszystkich zatrudnionych. Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Program szkolenia jest realizowany w dwóch blokach - prawnej oraz technicznej ochronie pracy. Blok technicznej ochrony pracy uwzględnia tematykę charakterystyczną dla działalności, z której wywodzą się uczestnicy szkolenia. Zleceniodawca może negocjować cenę szkolenia w zależności od ilości pracowników i rodzaju grup zawodowych. Ceny od 50 złotych za osobę.

Szczegóły strony www.kontimex.com:

Podlinkuj stronę www.kontimex.com:

Ośrodek Szkoleniowy Kontimex - szkolenia zawodowe - Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dysleksja ćwiczenia »

  Ortograffiti to serwis, który został stworzony z myślą propagowania obecnie coraz bardziej znanego, w gronie nauczycieli i rodziców, programu edukacyjno – terapeutycznego o identycznej nazwie.Właśnie z tego powodu został utworzony program Ortograffiti i portal o identycznej nazwie promujący jego idee. Niemożność kuracji tych dolegliwości może niestety doprowadzić do wielkich problemów w dalszym życiu, ponieważ mają one negatywny skutek na wiele przejawów rozwojowych. Dysleksja rozwojowa, sprawdź skuteczne ćwiczeniaPortal udostępnia liczne publikacje poświęcone temu programowi terapeutycznego, dając dostęp do zajmujących gier i zabaw właściwych dla dzieci w odmiennych grupach wiekowych. Wszelkie informacje tutaj zawarte okażą się niezmiernie przydatne zarówno pośród rodziców jak i wychowawców szkolnych.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia elektryczne »

  Jedną z firm którą to warto odwiedzić w celu wykonania uprawnień elektrycznych jest firma uprawnienia-elektryczne.pl. Jest to firma franchisingowa, zajmuje się szeroko pojętym douczaniem osób dorosłych w zakresie szkoleń zawodowych. Jednym z najważniejszych profili firmy jestorganizowanie kursów i szkoleń wraz z egzaminem którego uwieńczeniem jestwypracowanie dokumentu potwierdzającego możliwość rozpoczęcia pracy na stonowisku elektryka. Warto wykonać kurs na uprawniania elektryczne. Elektrycy są rozchwytywani na rynku. Uprawniania-elektryczne.pl jest to strona na której to możemy się zapisać się na szkolenie i w rezultacie uzyskać tak bardzo potrzebne uprawniania. Warto już dziś wejść na stronę uprawnienia-elektryczne.pl i zacząć budować swoją przyszłość od nowych uprawnień.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe Warszawa, Angielski dla firm Warszawa »

  Masz swoją firmę i musisz zatroszczyć się o swoich podwładnych? Odezwij się do nas! Proponujemy dobry kurs angielskiego dla firm. Zadbamy o wysoki status językowy Twoich podwładnych. W skutek tego zwiększą się ich kwalifikacje, a co za tym idzie polepszy się pozycja Twojej firmy w branży. Nasz angielski dla firm jest zapewnieniem jakości. Kursy realizowane są przez doświadczonych pedagogów, którzy w szybkim czasie uzyskają potrzebne rezultaty. Kliknij na naszą stronę internetową i dowiedz się co trzeba o naszej ofercie.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Callan Warszawa »

  Grupa szkół językowych Akces-Benefit, szczycąca wieloletnią tradycją, zaprasza na kurs języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. W tym momencie firma posiada placówki w największych aglomeracjach kraju: Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań oraz Częstochowa. Szkoła angażuje tylko i wyłącznie najlepszych lektorów, stosujących bezpośrednie podejścia metodyczne w rodzaju Callan czy Direct English. Zapewniają oni szybką oraz skuteczną naukę, opierającą się na szybkim przyswajaniu wiedzy oraz praktycznych kompetencji językowych w zakresie: angielski, hiszpański oraz niemiecki. Szkoła języków obcych Akces-Benefit zapewnia możliwość przystąpienia do testów certyfikacyjnych TELC czy CAE. Gwarantuje ponadprzeciętny wskaźnik zdawalności.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń organizowanych na bardzo dobrym poziomie uwzględniając potrzeby specjalistów oraz zwracając uwagę na osoby dopiero chcące rozpoczynać pracę w opisanym zakresie, ucząc się podstaw i tajniki udostępniane dla specjalistów. Przygotowane przez nas kursy dla specjalistów to wysoka jakość, doskonały sposób przekazywanej treści, ale także doskonałe warunki do zdobywania wiedzy. Szkolenia menadżerskie odbywają się w częściach, z posiłkiem, a gdy są dłuższe niż jeden dzień, gwarantujemy nocleg w dobrym hotelu. Szkolimy na dobrym poziomie już od piętnastu lat!

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Wrocław »

  Okres przygotowawczy do egzaminu prawa jazdy nie należy do łatwych, w tym czasie jesteśmy narażeni zarówno na spora porcję stresu związanego z pierwszymi próbami jazdy samochodem jak i obciążeniem fizycznym, który nam towarzyszy podczas długich jazd przygotowawczych.
  Nauka Jazdy Wrocław – TAK podczas wielu lat funkcjonowania nauczył się jak prawidłowo dopasowywać lekcje nauki jazdy, umożliwił szybki dostęp do badań lekarskich jak i wyspecjalizował spore grono nauczycieli, którzy mają tutaj jakże ważną rolę jaką jest przygotowanie ucznia do egzaminu.
  Zapraszamy do kontaktu oraz na stronę www tak.wrocław.pl gdzie odnajdziesz wiele przydatnych informacji oraz aktualne terminy wykładów.


  Krzysztof Radwański
  Ośrodek Szkolenia Kierowców
  TAK spółka z o.o.
  53-656 Wrocław
  ul. Rysia 1/5
  Tel. 501 777 677
  e-mail : naukajazdy@tak.wroclaw.pl
  NIP 8910007226
  Regon 930015728

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »