Opał Ełk

Opał Ełk Skład opału Komplex mieści się w miejscowości Kalinowo koło Ełku (województwo warmińsko - mazurskie). Posiadamy bardzo bogatą ofertę opału w atrakcyjnych cenach. Znajdą Państwo u nas węgiel typu: kostka, orzech, ekogroszek. Posiadamy także węgiel kamienny importowany oraz pellet z polskiej grupy górniczej. Firma Komplex mieści się w miejscowości Kalinowo położonej koło miasta Ełk. Zajmujemy się w szczególności branżą rolniczą. W swojej ofercie posiadamy miedzy innymi: środki ochrony roślin, nawozy, pasze, nasiona. Zajmujemy się także handlem opałem. W swojej ofercie posiadamy węgiel kamienny, ekogroszek oraz pellet z polskiej grupy górniczej oraz importowany. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony nawozyopalelk.pl:

Podlinkuj stronę nawozyopalelk.pl:

Opał Ełk

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studio tatuażu Warszawa »

  Warto wiedzieć o tym, że tatuaż Warszawa to gwarancja dużych możliwości. Nie posiada bowiem wzoru, którego nie dałoby się stworzyć na określonej części ciała. Klienci przeważnie mają wizję wzoru, kiedy przychodzą do salonu tatuażu. W wielu sytuacjach są to autorskie projekty, zdarza się, że znaczące symbole, bliskie sercu zainteresowanego tatuażem. To w tym momencie duże wiedzę praktyczną w tym fachu sprawia, że wykonawcy mogą określić co można wytworzyć w wybranej części ciała. Wykonawcy tatuaży nie boją się też nowych wyzwań o ile chodzi o wzory.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelna organizacja imprez integracyjnych »

  Sopocka firma Tarifa przedstawia swoje usługi na niniejszej stronie www. Dla odważnych pracowników w ofercie są dostępne loty motolotnią i balonem. Naszą specjalnością jest profesjonalna organizacja imprez integracyjnych dla przedsiębiorstw. W naszej ofercie mamy zróżnicowane imprezy firmowe, które zintegrują każdą grupę. Chcemy, żeby współpraca z naszymi klientami przebiegała pomyślnie. Działamy z zaangażowaniem, by usatysfakcjonować wszystkich naszych klientów. Szczegółowe informacje o ofercie odnajdą Państwo na naszej witrynie www.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy »

  Jesteśmy uznaną firmą logistyczno-spedycyjną. Nasza oferta jest opracowywana na bazie indywidualnych wymogów i potrzeb naszych zleceniodawców – aranżujemy międzynarodowe spedycje drogą lądową, morską i powietrzną. Dzięki sieci agentów w ponad 150 krajach wszystkich kontynentów, naszą ofertę odznacza kompleksowość i 100% profesjonalizm. Proponujemy wszelkie usługi spedycyjne (transport samochodowy, kolejowy, lotniczy i morski – ładunków kontenerowych, drobnicy czy ponadgabarytów), usługi celne (skład celny, obsługa celna, odprawy uproszczone, clenie w Hamburgu, Intrastat), usługi logistyczne (magazynowanie, dystrybucja, spójny transfer wysyłki), jak również kompetentne doradztwo.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oryginalne dekoracje i wyposażenie wnętrz »

  Chcesz kupować do swojego domu bądź mieszkania interesujące wyposażenie? Zależy ci na tym, żeby było ono autentyczne i nietuzinkowe? Wtedy zajrzyj do naszego sklepu internetowego, gdzie możesz otrzymać elementy dekoracyjne hand made, wykonane przez utalentowanych polskich twórców, które pod względem swojego wyglądu będą zdołały olśnić każdego. Potrzebna jest ci podkładka ceramiczna do kuchni z ciekawym wzorem? Nie ma problemu! Chcesz kupować poduszki drukowane w folkowe wzory? U nas także kupisz je szybko i bezproblemowo. Warto zaglądać do nas często, tym bardziej, iż niektóre przedmioty dostępne są tylko w pojedynczych egzemplarzach!

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Auto szkoła, szkoły nauki jazdy »

  W przeróżnych szkołach na obszarze całego kraju odbywają się kursy prawa jazdy na rozmaite kategorie. Największym wzięciem ze strony kursantów cieszy się kultowa kategoria B, która zezwala posiadaczowi na kierowanie po drogach publicznych pojazdu silnikowego o masie całkowitej nie większej niż trzy i pół tony. Dzięki stronie internetowej dobraelka.pl mamy sposobność dowiedzieć się jak wygląda w dzisiejszych czasach kurs prawa jazdy. Wiadomość ta z pewnością będzie atrakcyjna dla przyszłych kursantów, którzy dopiero co się zapisali, lub zamierzają wkrótce wpisać się na listę uczestników danego turnusu. Ogółem dobrze wiedzieć, jak mniej więcej przebiegają kursy jazdy w przeróżnych szkołach, by zaoszczędzone pieniądze wydać możliwie dobrze. Wielką wagę należy także przywiązać do nauczyciela, który nie może przysypiać na sąsiednim siedzeniu.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • energetyka Szczecin »

  Firma F.K.R. Elektroenergetyka Sp. z o.o. powstała w styczniu 2010r. Szczegółowa oferta firmy. Pomiary elektryczne do 15 kV - Pomiary: szybkiego wyłączenia (w tym wyłączniki różnicowo - prądowe), odporności izolacji kabli i przewodów, instalacji uziemiających, odgromowych. Produkty i usługi Stacje transformatorowe - projektowanie i montaż stacji transformatorowych: napowietrznych; wnętrzowe. Linie NN i SN - Projektowanie i wykonanie linii kablowych i napowietrznych: linie NN (niskiego napięcia) do 1 kV; linie SN (średniego napięcia) do 15kV. Oświetlenie zewnętrzne - Projektowanie i wykonawstwo oświetlenia: ulic; placów; budynków, elewacji; obiektów zagrożonych wybuchem (stacji paliw).

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »