Przemysł Podkategoria: Przemysł

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Urządzenia pralnicze »

  Każda firma powinna postawić przed sobą jakiś cel, który będzie odróżniał ją od innych. Nasz na pierwszy rzut oka wydaje sie prozaiczny - chcemy dostarczać profesjonalne urządzenia pralnicze w dobrych dla klienta cenach. Okazuje się jednak, że cel ten naprawdę wyróżnia nas od innych przedsiębiorstw handlowych z tej branży. Przekonaj się sam, że mit o wygórowanych cenach takich maszyn jest w naszym przypadku zupełnie nieprawdziwy. Dostarczamy pełne wyposażenie pralni Electrolux, które jest doskonałej jakości i po przystępnych cenach. Znajdziesz u nas zarówno pralnice, jak i suszarki bębnowe oraz magle. Jeżeli i to nie jest dla Ciebie satysfakcjonujące, to przekonaj się, że prowadzimy nadto pełny serwis maszyn pralniczych wszystkich producentów, dzięki któremu możesz wyremontować również swoje stare urządzenia, aby znów działały sprawnie.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania foliowe »

  Przedsiębiorstwo Tokarski sp.j. to producent opakowań foliowych, produkujący między innymi torby reklamowe, worki foliowe. Opakowania z folii odgrywają nadal ogromnie ważną rolę w światowej sprzedaży. Duża część kupowanych każdego dnia towarów jest ochraniana z wykorzystaniem opakowań z folii. Sprofilowana strona internetowa, tu dominujący element zajmuje prezentacja niepowtarzalnej propozycji rozlicznych opakowań foliowych. Ofertę wyrobów spółki dopełniają również inne opakowania foliowe, jak przykładowo liczne torby reklamowe z nadrukiem.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy rynnowe »

  Bratex Dachy to lider na rynku produkcji pokryć dachowych. Bratex to również producent rynien. Na stronie internetowej można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące oferty firmy, którą jest nowoczesny system orynnowania. System rynnowy Struga posiada bazę, którą jest blacha stalowa najwyższej jakości. Do produkcji systemów orynnowania firma Bratex Dachy używa tych samych blach stalowych SSAB i pokryć ochronnych o wysokiej jakości, co do produkcji blachodachówek. Klienci mogą wybierać spośród dziewięciu wariantów kolorystycznych, idealnie komponujących się z każdym rodzajem dachu z blachodachówki lub innego pokrycia. Systemy rynnowe Struga cechują się nie tylko wyjątkowo długą żywotnością ale i doskonałymi walorami estetycznymi.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oleje Statoil »

  Melkib Bis to firma specjalizująca się zaopatrzeniem warsztatów w oleje maszynowe, smary, łożyska i masy uszczelniające. Oferujemy szybki transport i bardzo dużo agencji w całym kraju. Dostarczymy asortyment do każdego jednego punktu w Polsce. Nasza firma umiejscowiona jest w Cieszynie gdzie oferujemy nasz duży asortyment. Nasza specjalność to tak renomowane marki jak Locitie i Teroson. Od lat wyposażamy wielkie przedsiębiorstwa na terenie Polski. Jeśli potrzebujesz rady i skorzystaj naszego doświadczenia, bardzo chętnie poradzimy i zasugerujemy najlepsze produkty. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą bardzo dobrą ofertą.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Środki czystości »

  Bez względu czy kierujesz małą kawiarnię czy masz duży zakład samochodowy wiesz jak istotne jest utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Obojętnie, czy wokół rozsypana jest mąka czy rozsmarowany jest krem niezbędne jest nieprzerwane czyszczenie powierzchni, co zazwyczaj nie wydaje się banalne. Z pomocą przychodzi Ci firma Norenco, prowadząca dystrybucję różnego rodzaju maszyn czyszczących. Specjalistyczne maszyny czyszczące pozwolą zaoszczędzić Ci czas i pieniądze, a Ty ostatecznie dostrzeżesz około dominujący porządek.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tablice informacyjne »

  Jednym z elementów oferty firmy ArtForma są tablice pamiątkowe wytwarzane z najlepszych jakościowo produktów takich jak stal, brąz oraz mosiądz. Jednak to nie wszystko, na stronie tabliceue.com znajdziecie Państwo pełną ofertę w skład które wchodzą także tablice unijne, informacyjne oraz szyldy i tablice firmowe. Nie tylko zapewniamy o doskonałej ich jakości, ale także gwarantujemy atrakcyjne ceny, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Po więcej zapraszamy na łamy naszej strony internetowej, gdzie oprócz oferty znajdziecie Państwo dokładne dane teleadresowe.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania Mikrobiologiczne »

  Laboratorium jest autonomiczną częścią spółki wodno-ściekowej. Prowadzi różnorodne prace badawcze z zakresu mikrobiologii i fizykochemii. Na zlecenie klientów przeprowadzamy również monitoring wód, gleb, składowisk i wysypisk odpadów. Dla szkół przeprowadzaliśmy również zajęcia z zakresu edukacji higienicznej, na których dzieci dowiadują się jak i dlaczego należy dbać o czystość oraz higienę. Działamy na podstawie akredytacji Polskiego Centrum Akredytacji, posiadamy także wszelkie niezbędne certyfikaty spełniania norm europejskich.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja tkanin - KARY Łódź »

  Strona producenta tkanin Kary, który wyróżnia się wśród innych firm niskimi cenami i wspaniałą jakością swoich wyrobów. Produkuje tkaniny pościelowe, drelichowe, surowe, flanelowe oraz pieluchowe. Jest również producentem gotowych pościeli dla domu, hoteli, szpitali i wszystkich innych klientów indywidualnych.
  Tkaniny wyprodukowane są z wysokiej jakości bawełny, firma nie używa tworzyw sztucznych. Pościel, którą możemy nabyć u producenta wykonana jest w różnych formach, wzorach i kolorach. W ofercie firmy znajduje się pościel drukowana, haftowana, również z adamaszku. Najmodniejsze kolory i wzory dopełnią wystrój każdej sypialni. Możliwy jest również nadruk na specjalne zamówienie klienta.
  Hurtownia tkanin Kary wyposażona jest w dobrze wyposażone szwalnie, w których produkuje się najwyższej jakości tkaniny i pościel. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze udzielą odpowiedzi na zadane pytania i w razie potrzeby doradzą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta tkanin Kary, którą można znaleźć na www.kary-tkaniny.pl.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Poznań »

  Strona internetowa firmy, która zajmuje się projektowaniem, dostawą oraz montowaniem maszyn które nazywamy potocznie pompy ciepła - klimatyzujące urządzenia, a także wykonuje instalacje wentylacyjne. Można mieć pełną pewność, iż pompy ciepła Poznań, kupione za pośrednictwem firmy, której witrynę, można znaleźć pod adresem www.e-pompyciepla.pl będą możliwie jak największej jakości. Firma gwarantuje rewelacyjną pomoc i wyspecjalizowany serwis. A trzeba przyznać, że pompy ciepła to bardzo dobra rzecz, toteż jak najbardziej powinniśmy ich używać. W końcu, dzięki pompom ciepła, będziemy mieli możliwość sporo zaoszczędzić pieniędzy. Nie należy chyba nikogo przekonywać, iż ceny surowców są duże, i rosną. Warto już dzisiaj zapoznać się z tym, bo to niezwykle przyszłościowa rzecz. Przecież, tego typu pompy są niezwykle ekologiczne, a ekologiczna świadomość ciągle wzrasta.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Szczecin »

  Pompy ciepła, to urządzenia które wykorzystują dostępną w przyrodzie moc do ocieplania prywatnych domów. pompy ciepła mają możliwość wykorzystać odnawialną energie np. z powietrza. Ponieważ powietrze atmosferyczne lub odpadowe z procesów technologicznych może służyć jako doskonałe źródło energii dla pompy ciepła.

  Te źródła są głównie używane do podgrzewania powietrza pomieszczeń firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek)

  , a ponadto z pewnością w domach jednorodzinnych. Podstawową pozytywną cechą pomp ciepła, jest ich niska cena w eksploatacji, niedługi czas realizacji, niekosztowny koszt utrzymania, długoletnia trwałość, wygoda i cicha praca. Pompę ciepła, założyć można, nawet w budynkach, które nie posiadają pomieszczenia wydzielonego na kotłownię, dzięki temu rozwiązaniu, będziemy uodpornieni na skoki cen paliw, a wszystko działa, w zgodzie z środowiskiem. Również jak widać perfekcyjnie, pompy ciepła to bezpieczne maszyny, które warto posiadać we własnym lokalu mieszkalnym czy firmie.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odlewnia żeliwa »

  Odlewy żeliwne to główna propozycja Zakładów Produkcji Armatury Przemysłowej Akwa. Zdobyliśmy już ogromne doświadczenie i wiedzę, ponieważ z powodzeniem funkcjonujemy na rynku już ponad dwadzieścia lat. Odlewy żeliwne produkujemy z zastosowaniem żeliwa szarego w gatunku GJL-200 i 250 oraz sferoidalnego w gatunku GJS-400-15 i 500-7. Dysponujemy najbardziej nowoczesnymi i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami a ostatnio wyposażyliśmy naszą odlewnię w największy w Europie automat formujący amerykańskiej firmy Hunter. Dzięki temu znacznie zwiększyła się efektywność realizowanych przez nas przedsięwzięć i jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać nawet bardzo duże zamówienia. Obecnie wykonujemy odlewy żeliwne głównie na potrzeby przemysłu samochodowego, rolniczego i ciężkiego, choć oczywiście realizujemy zlecenia także pozostałych klientów zainteresowanych naszą ofertą. Wszystkie nasze propozycje zostały przedstawione na przedstawionej stronie internetowej.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble specjalistyczne »

  W tej chwili nasza działalność skupia się na dwóch bazowych gałęziach. Pierwszą jest wyrób oprzyrządowania do laboratoriów o cechach zapewniających wytrzymałość na różne specyfiki i substancje syntetyczne. Nasza produkcja przede wszystkim bazująca jest na takich materiałach jak PCV oraz blachy kwasoodporne. Pozostałą gałęzią polskiej aktywności jest dla nas prowadzenie hurtowni z produktami i towarami z tworzyw syntetycznych, które przede wszystkim zastosowanie mają w kompleksowo rozumianym budownictwie, specjalizacji reklamowej oraz w przemyśle.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Króciec M64x4 »

  Przedsiębiorstwo Fantom od 2006 roku obsługuje klientów z kraju i zagranicy, dostarczając wysokiej jakości produkty. Realizuje projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców, zapewniając precyzyjne elementy mechaniczne. Przedmiotem jej głównej działalności jest obróbka stali kwasoodpornej, nierdzewnej i zwykłej. Wśród dostępnych produktów znajduje się króciec pomiarowy m64x4, a na stronie internetowej przedstawiono wskazówki odnośnie szczegółów ich montażu. Szczegółowe informacje o ofercie firmy, dane kontaktowe oraz inne dane są dostępne na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Szkielety budynków bardzo wysokich są wznoszone jako konstrukcje stalowe. W zakresie budynków niższych dochodzi do konkurencyjnych rozwiązań z zastosowaniem jako szkieletu nośnych elementów stalowych lub żelbetonowych. Wyboru dokonuje się biorąc pod uwagę zalety i niedostatki obu tych materiałów konstrukcyjnych. Stal ze swoja dużą wytrzymałością i wysokim współczynnikiem sprężystości służy do budowy szkieletu nośnego, przenoszącego obciążenia i nadającego budynkowi niezmienność kształtów, a lekki materiał wypełniający ściany zewnętrzne i wewnętrzne przy swojej bardzo dobrej izolacyjności termicznej i akustycznej służy do odgrodzenia od wpływów zewnętrznych i wewnętrznych, zapewniając wymagane warunki (komfort użytkowania). Podział budynku na elementy nośne i odgradzające przynosi następną zaletę.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • wycinanie laserowe »

  Prezentowana strona zakładu Metal-Jawor, zwiera bieżącą ofertę skierowaną do rzemieślników prowadzących czynności szklarskie.Metal-Jawor zajmuje się między innymi wycinaniem konstrukcji blachowych,formowaniem wielkogabarytowych zamówień.Ponadto zakład poleca spawanie na zimno i na gorąco profili,za pomocą metody:MAG,spawania łukowego ręcznego.Wśród wytwarzanych urządzeń znalazły się zawiesia próżniowe używane m.in. w zakładach szklarskich.Oferowane laserowe cięcie metali jest główną dziedziną działania firmy.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spawarki »

  Aktualnie bardzo dużo firm prezentuje nam materiały spawalnicze. Istotne jest jednak to, by takie materiały kupowało się w sprawdzonych firmach. Wtedy będziemy mieć gwarancję, że posłużą nam w idealnym stanie przez długi czas. Oferta jest bogata, z tego względu należy sprawdzać wybierane przez każdego z nas firmy. Jeśli mają bogatą historię oraz znaczące doświadczenie w tej zakresie, to śmiało możemy się decydować na zakup produktów. Najgorszym z rozwiązań jest z pewnością sugerowanie się jedynie cenami.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tablice ogłoszeniowe »

  Perfekcyjne wykonanie i najniższa cena to najważniejsze zasady którymi, PPHU Kroll kieruje się produkując tablice i gabloty.
  Proponujemy m in. gabloty wolnostojące, zewnętrzne, wewnętrzne, wiszące, na puchary, na klucze czy sztandary. Do produkcji używamy różnego rodzaju materiałów. Gabloty drewniane wytwarzamy z drewna litego sosnowego, a do produkcji innych wykorzystujemy również aluminium oraz szkło. Podłoże w gablotach może być tekstylne, korkowe lub magnetyczne. Gabloty posiadają zamki patentowe. Podświetlenie, które montujemy do gabloty daje możliwość odpowiedniego wyeksponowania znajdujących się w niej przedmiotów. Produkujemy standardowe wymiary gabloty, ale na potrzeby klienta możemy dostosować format każdej gabloty do wymogów zamawiającego. Gabloty produkujemy w wersji jednoskrzydłowej, dwuskrzydłowej lub trzyskrzydłowej, co oznacza, że otwierają się od góry, na boki lub są przesuwne. Naszą ofertę kierujemy do wszelkich instytucji typu urzędy, szkoły, uczelnie poczty, muzea, kościoły i do innych obiektów. Zachęcamy Państwa do współpracy z nami, naszym atutem jest niska cena oraz doskonała jakość produktu.
  Na stronie znajdą Państwo formularz kontaktowy i inne formy kontaktu np. telefon, adres mailowy. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tartak »

  Funkcjonujemy na rynku już od prawie 20 lat, a naszą specjalnością są palety drewniane. Tartak DRAWEX wstępnie zajmował się wytwarzaniem na małą skalę i oprócz samych palet zajmowaliśmy się wytwarzaniem więźb dachowych oraz łat. W 2005 roku postanowiliśmy powiększyć naszą ofertę o nowe pozycje w zgodzie z warunkami rynkowymi - zajęliśmy się produkcją opakowań drewnianych dla wielu dziedzin przemysłu.Stawiamy na jakość pełnionych przez nas usług, dlatego korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Pełne uposażenie parku maszynowego powoduje, że jesteśmy w stanie wykonać nadzieje nawet tej szczególnie wymagającej grupy petentów. Oferta tartaku Drawex posiada wiele odmian palet, zaprojektowanych według wskazówek przekazanych nam przez klienta.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty prądotwórcze »


  Działalność NaVstar proponuje kompleksowe usługi z zakresu zaopatrzenia firm jak i osób prywatnych w agregaty prądotwórcze o różnej pojemności, jak i różnym przeznaczeniu.

  Agregaty prądotwórcze sprzedawane przez Navstar są doskonałym urządzeniem, które spełni w 100 procentach swoje przeznaczenie, w sytuacji gdy zabraknie elektryczności z powodu usterki linii energetycznych, lub w sytuacji, gdy w otoczeniu w którym musimy skorzystać z elektryczności, nie ma możliwości takiego podłączenia do sieci energetycznej.

  Oferta NaVstar to sprzedaż jak i wynajem agregatów prądotwórczych. Posiadamy agregaty zarówno stacjonarne jak i przenośne, prowadzimy także serwis agregatów. W ofercie Navstar odnajdziesz również motopompy.

  Szczegółową specyfikację jak i przeznaczenie sprzedawanych agregatów znajdziesz na witrynie firmowej navstar.pl


  Agregaty Prądotwórcze Navstar Tadeusz Krawczyk
  Broniewskiego 5
  62-025 Kostrzyn Wlkp.
  tel./fax +48 61 818 84 77
  biuro@navstar.pl
  Regon: 630557634
  NIP 7861089100

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie sklepów »

  Aż dwadzieścia lat temu powstała firma wielobranżowa Intermex, która na starcie parała się handlem urządzeń chłodniczych takich jak klimatyzatory, lady chłodnicze czy sprzętu potrzebnego do wyposażenia sklepów i gastronomii. Dzięki umową z renomowanymi polskimi i zagranicznymi producentami urządzeń chłodniczych, gastronomicznych, klimatyzacyjnych oraz dodatkowo wyposażenia obiektów jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu towar o najwyżej jakości. Na każdy towar zakupiony u nas udzielamy gwarancje a dzięki naszemu autoryzowanemu serwisowi jesteśmy w stanie w bardzo niezbyt długim czasie naprawić państwa urządzenia. robimy i produkujemy meble i zabudowy dla sklepów i punktów gastronomicznych, sprzedajemy meble sklepowe i wyposażamy gastronomie takie jak: cukiernie, sklepy osiedlowe, supermarkety oraz dodatkowo mieszkania gastronomiczne. Działamy na obszarze całej Polski.Firma Intermex proponuje swoim kontrachentom szeroki wybór dobrych i uznanych na świecie marek      urządzeń gastronomicznych, trwałe meble sklepowe oraz urządzenia chłodnicze takie jak lady chłodnicze. Wszystkie oferowane przeze mnie produkty wyróżniają: wysoka funkcjonalność, a dodatkowo bardzo konkurencyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z promocyjną na nasz asortyment, między innymi na klimatyzatory, piece konwekcyjno parowe, stoły chłodnicze czyli wszystko co jest potrzebne do wyposażenia sklepów. Zapraszamy do kontaktu a oczywiście znajdziesz coś do osobistej pizzerni, cukierni, kawiarni bądź sklepu.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł