Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/tag.php on line 1
Strony związane z hasłem: instalacje - strona 1 - Pageadder.eu

Strony związane z hasłem 'instalacje':

1 · 2 · następna strona »
 • Kolektory słoneczne, pompy ciepła - Opole »

  OZE są przyszłością gospodarki energetycznej na globie.Źródła naturalne takie jak gaz, ropa lub węgiel, które do dzisiaj były głównym źródłem energii cieplnej powoli zużywają się w miejscach osiągalnych dla człowieka. To do mieszkańców naszego globu należy decyzja czy chcemy zużywać szybko kończące się złoża węgla i płacić za tonę już prawie 800 złotych, czy też zdecydujemy się znacznie taniej ogrzewać dom, w którym mieszkamy lub ciepłą wodę. Jeśli chcesz natychmiast zrobić coś dla środowiska, a przy okazji zaoszczędzić trochę kasy, skontaktuj się z nami. Celem SunNet - opolskie jest wdrażanie solarów w Opolu i okolicach. Poprzez prezentacje, pomoc w uzyskaniu dotacji 45% po projekt, zakup i instalację odnawialnych źródeł energii dążymy do otoczenia. Posiadamy dużą wiedzę, przeszkolony personel oraz pasję do tego co robimy. Naszą dewizą są uczciwość i rzetelność. Oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania najlepszych dostawców na rynku odnawialnych źródeł energii. Współpracujemy z takimi producentami jak: Viessman, HEWALEX, Danfoss, Vaillant oraz Watt. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i złożenia zapytania o cenę i sposób rozwiązania. Odpowiemy na każde zapytanie, poradzimy i "poprowadzimy za rączkę" po dopłatę. Zawierz nam, z nami bez problemu wejdziesz w świat odnawialnych źródeł energii. Zapewniamy konsulting, dotacje 45%, projekty, handel hurtowy, instalację, uruchomienie, serwis gwarancyjny. Słońce nie wystawia rachunków! Zapraszamy!

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piece gazowe Kraków »

  Nasza firma proponuje Państwu kompleksowe usługi hydrauliczne na terenie Krakowa i okolic. Proponujemy szeroki zakres usług hydraulicznych takich jak: instalacje gazowe, ogrzewanie podłogowe, instalacje sanitarne i grzewcze, kolektory słoneczne, serwis kotłów, pompy ciepła, kontrole szczelności gazu, obsługę kotłowni. Jako autoryzowany przedstawiciel takich firm jak: Viessmann, Vaillant, De Dietrich, Wavin oferujemy sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń tych firm. Usługi wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług. Terenem naszego działania jest Krakow i jego najbliższe okolice.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Top Energy - Rekuperacja Warszawa »

  Firma inżynierska TOPENERGY specjalizuje się się w technologiach oszczędzających energię. Zajmujemy się efektywnym wytwarzaniem energii, efektywnym jej wykorzystaniem oraz zredukowaniem strat. Energooszczędne ogrzewanie proponujemy przeważnie jako wodne ogrzewanie ścienne i podłogowe, współpracujące głównie z pompami ciepła oraz rekuperacją. Instalujemy również produkt firmy Rehau (GPWC) - gruntowy powietrzny wymiennik ciepła. GPWC to główny element systemu Domów Pasywnych, nowoczesnej technologii stosowanej w budownictwie jednorodzinnym.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne »

  Budoskop.pl to serwis skierowany do inwestorów, architektów oraz osób związanych z branżą budowlaną. Przedstawia na bieżąco nowinki związane z tym działem przemysłu. Poza tym w serwisie można znaleźć szereg przydatnych informacji na temat różnorodnych instalacji, np. instalacji elektrycznych, izolacji termicznych i akustycznych oraz hydroizolacji. W portalu zostały szeroko omówione zagadnienia takie jak: narzędzia, wyposażenia i dekory. Dodatkowo publikowane są porady poruszające takie tematy jak akcesoria do drzwi i okien oraz technika mocowania i łączenia.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • ogrzewanie podłogowe piaseczno »

  Pragniecie cieszyć się z dokonanych zakupów i przez długi okres czasu przyjemnie wspominać czas remontu, to przyjdźcie do naszej firmy. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości producentów, przez co wszyscy nasi klienci posiadają pewną gwarancję. Jeżeli zależy wam na profesjonalnej obsłudze oraz szczerym doradztwie, to przyjdźcie do nas.
  Macie chęć radować się z dokonanych zakupów i przez bardzo długi okres czasu przyjemnie wspominać okres odnawiania mieszkania, to przyjdźcie do naszej firmy. Oferujemy produkty najlepszych producentów, przez co wszyscy nasi klienci posiadają pewną gwarancję. Jeżeli zależy wam na profesjonalnej obsłudze oraz uczciwym doradztwie, to przyjdźcie do nas.
  Macie chęć radować się z wykonanych zakupów i przez długi czas miło wspominać okres remontu, to przyjdźcie do naszej firmy. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości producentów, przez co każdy nasz klient posiada pewną gwarancję. Jeśli zależy wam na profesjonalnej obsłudze oraz szczerym doradztwie, to przyjdźcie do nas.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sigmali »

  Przedsiębiorstwo Sigma Li zostało utworzone w 1995 roku. Jako jedna z pierwszych firm na naszym rynku rozpoczęła produkcję systemu instalacyjnego z polipropylenu. Przedsiębiorstwo obecnie wytwarza ponad 300 rodzajów różnego typu produktów. Są to między innymi: rury stabilizowane, kształtki z mosiężnymi gwintami, zawory. W roku 2005 firma rozpoczęła wytwarzanie narzędzi służących do przygotowania gotowych instalacji. Są to zgrzewarki do łączenia rur metodą polifuzji termicznej o dwu różnych mocach - 800 oraz 1400 wat. Jednocześnie powstały specjalne nasadki grzewcze, oraz zdzieraki do rur stabilizowanych. Firma produkując swoje produkty korzysta z nowoczesnego parku maszynowego, m.in. wtryskarki sprawdzonego niemieckiego wytwórcy firmy Ardburg, czy urządzenia do wytwarzania rur firmy Battenfeld. Cała produkcja przebiega w zgodzie z wszystkimi europejskimi normami, a produkty dostają odpowiednie aprobaty techniczne, deklaracje zgodności, atesty higieniczne. Firma wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje hydrauliczne Wrocław »

  Instalgrupa.pl to konsorcjum małych i średnich firm z rejonu Wrocławia. Wszystkie zrzeszone w Instalgrupie przedsiębiorstwa cechują się wielkim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą związaną z usługami budowlanymi.

  Instalgrupa.pl to najlepsza grupa instalacyjna we Wrocławiu i jego okolic.

  W swojej ofercie mają układanie instalacji elektrycznych i instalacji hydraulicznych.

  Dodatkowo wykonują posadzki betonowe i tynki gipsowe oraz tynki cementowo wapienne.

  Instalgrupa Wrocław wykonuje także pełne wykończenia domów w stanie surowym. Instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne, tynki maszynowe, posadzki betonowe, ocieplenia i wykończenia poddaszy i strychów.

  W budowie domów i wykończeniach domów trudno o lepszych fachowców. Ufaj Instalgrupie.pl

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • systemy solarne »

  Jakie solary-kolektory zakupić? Na co, wybierając solarne-kolektory, należy zwracać uwagę? Na mojej stronie znajdziecie Państwo odpowiedzi na wszystkie takie pytania. Pomagamy zaopatrzyć się w próżniowe-zestawy solarne, udzielamy porad. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych wskazówek już w chwili obecnej. Kupuj z nami baterie słoneczne i korzystajmy z nowej technologi przetwarzania energii słonecznej. Dbajmy również o nasze środowisku i przyczyniajmy się do zmniejszenia produkcji CO2 w naszym kraju.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Kraków »

  Pompa ciepła to machina która powoduje transfer ciepłej wody pomiędzy rejonem o niskiej oraz wysokiej temp.. Bierze ona za darmo energię z ziemi a potem przesyła do instalacji grzejących. Z tego powodu, zarówno dbasz o chronisz środowisko, ale również ocieplisz wodę oraz budynek a w wakacje możesz również je schładzać. Firma mieszcząca się w Krakowie, Inowa proponuje takie pompy ciepła, jak również panele słoneczne. Przejrzyj pełną propozycją na witrynie internetowej. Pompa ciepła to machina która powoduje przepływ ciepła pomiędzy rejonem o niższej i wyższej temp.. Pobiera ona darmową energię z lądu a następnie przesyła do urządzeń grzejących. W efekcie, nie tylko troszczysz się o oszczędzasz środowisko, ale też ogrzejesz wodę oraz dom a w lecie możesz też je studzić. Firma Inowa proponuje przedstawione pompy ciepła, jak również solary i panele słoneczne. Przejrzyj całą ofertę na stronie Inowa. Pompa ciepła to urządzenie mechaniczne wywierająca przepływ ciepła między rejonem o niedużej i wyższej temperatury. Ściąga ona darmową energię z lądu a później przekazuje do instalacji grzewczych. Dzięki niej, zarówno troszczysz się o chronisz środowisko, ale przede wszystkim podgrzejesz wodę i budynek natomiast w upalne dni będziesz mógł także je chłodzić. Firma "Inowa" proponuje przedstawione pompy ciepła, oraz kolektory słoneczne. Zobacz pełną propozycją na stronie firmy.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne Lublin »

  Nasza firma zajmuje się montowaniem jak też naprawianiem przydomowych oczyszczalni ścieków, zestawów solarnych i instalacji centralnego ogrzewania. Panele słoneczne to urządzenia przetwarzające energię cieplną na elektryczność. Przetwarzają one energię słoneczną na energię, którą możemy użycia w domu. Dzięki kolektorom uzyskujemy dość dużo elektryczności, która zasili nasze urządzenia codziennego użytku. Ekosolaris specjalizuje się montowaniem oraz serwisowaniem przydomowych oczyszczalni ścieków, zestawów solarnych jak też instalacji co. Panele słoneczne są to urządzenia, które przetwarzają energię cieplną na na energię elektryczną. Przetwarzają one energię słoneczną na elektryczność, którą możemy użyć w gospodarstwie domowym. Dzięki kolektorom uzyskujemy bardzo duże ilości energii, która zasili nasze urządzenia codziennego użytku. Ekosolaris specjalizuje się montowaniem jak też serwisowaniem przydomowych oczyszczalni ścieków, paneli słonecznych jak też instalacji co. Panele słoneczne to urządzenia, które przetwarzają energię cieplną na na energię elektryczną. Zamieniają one promieniowanie słoneczne na energię, którą możemy użycia w domu. Dzięki kolektorom uzyskujemy dość dużo elektryczności, która zasili nasze urządzenia codziennego użytku.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa »

  Budując swój wymarzony domek żądamy żeby niemal wszystko było w nim bez zarzutu. Istotnym czynnikiem przy pracach budowlanych swojego lokum są logicznie zaprojektowane a takżę sumiennie stworzone instalacje elektryczne. Przewody i kable prowadzone są w ścianach, a więc wszelkie niedociągnięcia w wkonaniu wiązałyby się z czynnością pokaźnej demolki domu. Elektryk Warszawa musi mądrze przewidzieć a także zaprojektować ułożenie wszystkich elementów instalacji elektrycznej. Niezwykle ważne jest również staranne zrealizowanie okablowania, żeby w przyszłości nie dochodziło do żadnych przepięć w pracy maszyn elektrycznych. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub jej okolicach, to powinieneś zaciekawić się Zakładem Instalacji Elektrycznych EBM Bukowski. Nieważne czy chcesz zlecić przyłącze elektryczne, czy też wykonać instalacje w dużym obiekcie, jak w dym możesz szukać u nas pomocną dłoń. Więc jeżeli coś ma być należycie wykonane - najbardziej zaufany elektryk Warszawa to tylko EBM Bukowski.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Generalny wykonawca »

  Profesjonalna pomoc w realizacji oraz obsłudze i zorganizowaniu inwestycji budowlanych na każdym poziomie. Kompetentna firma proponuje usługi w kierowaniu prac budowlanych, przygotowywaniu dokumentacji technicznej, adaptacja lokali i remontach nieruchomości, kosztorysowaniu, zagwarantuje pomoc merytoryczną w zakresie projektowania i finansowania. Oferuje dodatkowo prace połączone z wykonywaniem instalacji sanitarnych oraz instalacji elektrycznych. Wysoka jakość usług, perfekcyjna organizacja działań oraz stosowanie nowoczesnych technologii w pracach powodują, że realizowanie inwestycji może być jeszcze łatwiejsze.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zajmujemy się tworzeniem sieci, systemów do lokali »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, jakie specjalizuje się w tworzeniu bazy teleinformatycznych w nieruchomościach. Kreujemy sieci dobrane do oczekiwań i potrzeby naszych konsumentów, jakie są bezproblemowe w eksploatacji i jednolite, żeby można było z nich funkcjonalnie wykorzystywać oraz szybko je serwisować. W naszej ofercie znajduje się między innymi organizowanie sieci komputerowych, zasilania elektrycznego sieci, sieci telewizji przemysłowych poznań CCTV, elektronicznych system kolejkowy, centrali telefonicznych, systemów alarmowych, kontroii dostępu, układów nagłośnienia oraz wielu innych. Zajmujemy się też ich serwisowaniem oraz pomiarami.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eltim »

  Jestęsmy przedsiębiorstwem EL-TIM zajmującą się w dalekim zakresie różnymi usługami spośród dziedzin jakimi są elektryka, energetyka oraz systemy automatyki. Nasze usługi skierowane są do regionu śląskiego. w naszym asortymencie znajduje się wykonawstwo, kosztorysownictwo oraz nadzór nad wszelkimi pracami elektroinstalacyjnymi. Zdobyte kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam w profesjonalny sposób wykonywać zlecenia od bardzo dużych przedsiębiorstw ale także od osób prywatnych. Od dłuższego czasu wykonujemy usługi przede wszystkim dla dużych przedsiębiorstw jak oraz w celu osób prywatnych pragnących sklecić czy wyremontować własny dom tudzież doprowadzić do realizacji profesjonalnie wykonaną instalację elektryczną.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • z-wave »

  Inteligentny system Z-Wave to technologia sieci kratowych, których wyrafinowanie konstrukcyjne pozwala na wysyłanie jak również odbieranie poleceń sterujących. Dzięki niemu jest w stanie stworzyć według swoich preferencji swój inteligentny dom. Możliwości Z-Wave umożliwiają instalacjom pracować indywidualnie jak również w grupach w zależności od potrzeb, przez co dają one ogrom możliwości zarządzania automatyką domową.


  Mając dostęp do tej rewolucyjnej technologii oraz współpracując z wieloma firmami z całego świata dysponujemy praktycznie nieograniczonymi możliwościami a także rozwiązaniami z zakresu realizacji inteligentnych budynków.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysy budowlane »

  Angra-kosztorysy.pl to strona fachowej firmy, zajmującej się w głównej mierze doradztwem budowlanym. Nie można ukryć, że tylko kompetentne oraz doświadczone osoby mogą przygotować odpowiedni kosztorys budowlany, sporządzić przedmiary robót, czy charakterystykę techniczną wykonania i odbioru wszelkich robót budowlanych. Takie właśnie osoby pracują w Angrze. Prócz tego firma ta może poszczycić się dobrą opinią, wśród swoich klientów oraz zdobyciem pierwszego miejsca w ogólnopolskim Rankingu biur kosztorysowych organizowanym przez miesięcznik "Licz i Buduj". Wszystko to sprawia, że jest to naprawdę porządna firma, która podoła każdemu stawianemu przed nią zadaniu.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik »

  Niezawodny hydraulik w Poznaniu świadczy usługi klientom prywatnym i biznesowym. Dysponuje sporym doświadczeniem w realizowaniu wielkoskalowych prac. Jest uznanym współpracownikiem zarówno polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorstw i koncernów. Fachowa i kompleksowa obsługa hydraulika obejmuje zarówno wymianę zepsutych urządzeń kanalizacyjnych, naprawę przeciekających rur, zakładanie uszczelek czy udrożnianie zatorów, jak i konserwację węzłów cieplnych i kotłowni, remonty pomieszczeń kuchennych, łazienek, toalet, montaże CO, instalacji sanitarnych lub wodno-kanalizacyjnych. Uznana i ceniona ekipa ekspertów zabiega o satysfakcję zleceniodawców z poziomu i prędkości przeprowadzanych zleceń. Potrzebujący pomocy hydraulika mogą dzwonić pod nr 518 595 158.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Warszawa »

  Firma Block Alarm – Autoryzowany Zakład Systemów Alarmowych jest obecna na polskim rynku od 1991 roku. Już od blisko 20 lat zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją systemów zabezpieczających różnego rodzaju budynki: mieszkania, domy, biura, sklepy czy magazyny. Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.

  Dostarczamy niezawodne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Instalację poprzedzamy szczegółową analizą potrzeb, dzięki czemu możemy zaproponować optymalny system bezpieczeństwa. Na życzenie klienta prezentujemy działanie wskazanych urządzeń oraz wykonujemy symulację kosztów.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje gazowe Warszawa »

  Świadczymy usługi m.in. przeglądów, remontów instalacji gazowych na terenie całej Warszawy, jak również w miejscowościach znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie stolicy. Domeną firmy jest rzetelność oraz fachowość przy wykonywaniu zleconych prac. Spełniając wszystkie normy jak również bazując na dużym doświadczeniu pracowników jestśmy w stanie podjąć się Państwa zamówień.

  San Instal jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku warszawskim. Jesteśmy ściśle powiązani tradycjami i bogatym doświadczeniem z firmą Komplex Instal będącą Wykwalifikowanym Podwykonawcą Gazowni Warszawskiej, istniejącą na rynku od 1988 roku.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • odkurzacz przemysłowy »

  Śląski producent odkurzaczy przemysłowych firma GGK WIELAND POLSKA oferuje sprzęt wykorzystywanu w wielu dziedzinach przemysłu zarówno ciężkiego jak i lekkiego. Nasze urządzenia są m.in. wykorzystywane w przemyśle hutniczym, koksowniczym, motoryzacyjnym, budowlanym, chemicznym, drzewnym i wielu innych gałęziach produkcyjnych. Nasze odkurzacze sprawdzają się świetnie podczas czyszczenia silosów i młynów spożywczych, odsysania wiórów i pyłu drzewnego. Ponadto sprzedawane przez naszą firmę odkurzacze mogą również być stosowane w transporcie, tzn. do przesyłania kwarcu i piasku w zakładach produkujących wyroby szklane.
  Nasze urządzenia są każdorazowo przygotowane pod konkretnego klienta czyli każdy nasz model spełnia w całym zakresie powierzoną mu rolę. Poza produkcją odkurzaczy przemysłowych, nasza firma oferuje instalacje odpylające. Oczywiście zajmuje się także ich montażem u klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz dbanie o najwyższe standardy wykonania jak i bezpieczeństwa pozwala tworzyć instalacje odpylające przystosowane do pracy z pyłami wybuchowymi. Poza tym oferujemy również możliwość wynajęcia odkurzaczy przemysłowych. W ofercie wynajmu posiadamy wiele typów odkurzaczy zróżnicowanych pod względem przepływu powietrza i maksymalnego podciśnienia wytworzonego przez odkurzacz w trakcie pracy. Dla naszych klientów mamy również usługi serwisowe, zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne obejmujące zarówno naprawę uszkodzeń jak i kursy z zakresu posługiwania i eksploatacji naszych wyrobów. Nasz główny atut to indywidualne podejście do każdego Klienta. Poznajcie nasz asortyment, wybierzcie sprzęt dla siebie. W razie wątpliwości kontaktujcie się z nami.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »