Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
Sklep medyczny Kredos - Pageadder.eu

Sklep medyczny Kredos

Sklep medyczny Kredos Sklep medyczny KREDOS oferuje profesjonalny sprzęt medyczny oraz wyposażenie gabinetów. Dzięki wysokim standardom oraz bardzo dobrej wydajności, nasze produkty tworzą wyposażenie wszystkich jednostek medycznych w kraju. Dodatkowo sklep zajmuje się szkoleniem lekarzy oraz pielęgniarek z poprawnego użytkowania sprzętu. Firma zapewnia kompleksowy serwis maszyn i urządzeń zakupionych w sklepie Kredos. Ogromne doświadczenie i kwalifikacje doradców zapewnia doskonałą pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Szczegóły strony https://kredos.pl:

Podlinkuj stronę https://kredos.pl:

Sklep medyczny Kredos

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • sklep medyczny »

  Prawie każdy kto cierpi z powodu schorzeń, które ograniczają jego ruchy, bez konieczności opuszczania swojego lokalu mieszkalnego może zaopatrzyć się w sprzęt rehabilitacyjny. Internetowy sklep medyczny oferuje swoim nabywcom atestowane produkty oraz dodatkowo spełniające postawione poprzez Ministerstwo Zdrowia normy dotyczące sprzętu leczniczego, akcesoriów wspomagających rehabilitację oraz dodatkowo wszelkiego rodzaju urządzeń pomiarowych. W spisie produktów/usług sklepu odkryć można nie tylko wózki inwalidzkie, stabilizator kolana czy balkonik ale także poduszki ortopedyczne, glukomatry czy ciśnieniomierze. Polecany jest sprzęt medyczny największej jakości, który pochodzi od renomowanych w świecie producentów takich jak Relaxan specjalizujący się w produkcji rajstop przeciwżylakowych czy Rehband i Bauerfeind liderów produkujących ortezy oraz dodatkowo stabilizatory.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • protetyka »

  Dla dentysty niezwykle ważne jest wyposażenie posiadanego przez niego gabinetu. Jakość urządzeń, ich niezawodność, brand kojarzący się klientowi, to renoma i sposobność, by odwiedzający gabinet poczuł się komfortowo. Firma E-Dental z Poznania wychodzi naprzeciw potrzebom dentystów. W ofercie sklepu stomatolodzy znajdą pełną gamę produktów potrzebnych dentyście. Będą to więc takie produkty jak myjki ultradźwiękowe, ssaki medyczne ale także i odzież medyczna, czy asystory stomatologiczne. Jednym słowem pełne wyposażenie w sprzęt protetyczny.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt ortopedyczny Łódź »

  Orto Pro to specjalistyczny zakład zajmujący się produkcją i dopasowaniem protez kończyn. Są to protezy rąk, protezy nóg i protezy dłoni oraz stóp. Zakład przygotowuje protezy kończyn pod indywidualnego klienta dopasowując ja do nóg tak aby poruszanie się pacjenta z protezą nie było niczym skrępowane. Zakład zajmuje się również przerabianie starych protez tak aby dopasować kikut do zmieniającego się z wiekiem ciała pacjenta.W szczególności Orto Pro wita najmłodszych klientów gdyż zajmuje się ortotyką dziecięcą. W zakładzie pracuje doświadczona praktyka kadra z licznymi szkoleniami i certyfikatami oraz wykształceniem wyższym posiadająca ponad 10 letnią praktykę.W Orto Pro dostana Państwo również szeroką ofertę aparatów ortopedycznych.Ortotyka jest naszą Pasją ! To główne hasło według którego działa firma.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe »

  Nowoczesne aparaty słuchowe to urządzenia wzmacniające dźwięki dla osób słabo słyszące. Acustica, w trosce o osoby niedosłyszące, oferuje odpowiednie aparaty słuchowe, konkretnie dobierane do ubytku słuchu. Oferta zawiera przede wszystkim aparaty słuchowe wewnątrzuszne i zauszne, cyfrowe i analogowe oraz wkładki uszne i bezprzewodowe systemy wspomagające słyszenie. Ze względu na wielkość niedosłuchu oraz oczekiwania danej osoby dobiera się odpowiedni aparat słuchowy w danej sytuacji. Program firmowy noszący nazwę Laryngolog Gdańsk, rekomenduje przeprowadzanie diagnozy niedosłuchu.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Defibrylatory - Defimed »

  Życie człowieka jest niesamowicie kruche i tak naprawdę co chwila czyhają na nas zróżnicowane zagrożenia. Niestety zdarzają się przypadki, w których nasze życie czy zdrowie są zagrożone z winy innych osób. Chodzi tu między innymi o nieznajomość zasad pierwszej pomocy. Nawet jeśli zawsze prowadziliśmy zdrowy tryb życia i pilnowaliśmy się, to może się przydarzyć, że nagle dostaniemy ataku serca. To, czy przetrwamy, zależy najczęściej od sprzętu i ludzi, których mamy wokół siebie. Dlatego też niewiarygodnie istotnie jest, żeby w każdej firmie znajdowało się stanowisko z defibrylatorami AED od firmy Defimed. Najwyższej jakości sprzęt, w połączeniu ze znajomością procesu rko wśród pracowników, zwiększa szansę na przeżycie poszkodowanej osoby.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Yeson.pl - urządzenia medyczne »

  Poszukujesz urządzeń medycznych do Twojego gabinetu lekarskiego? Sklep internetowy Yeson. eu posiada szeroki wybór urządzeń medycznych takich jak: autoklawy, zgrzewarki impulsowe, destylarki oraz myjki ultradźwiękowe. Nasze wyroby cechuje niesamowita jakość oraz dbałość wykoniania, która w parze idzie z atrakcyjną ceną. Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 42 29 29 922, lub +48 42 640 30 13 wew. 122. Jeśli wygodniej jest Ci napisać do nas mailowo, można to zrobić pod adresem ka@impall.pl.

  Data dodania: 24 04 2018 · szczegóły wpisu »