Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
Sklep medyczny Kredos - Pageadder.eu

Sklep medyczny Kredos

Sklep medyczny Kredos Sklep medyczny KREDOS oferuje profesjonalny sprzęt medyczny oraz wyposażenie gabinetów. Dzięki wysokim standardom oraz bardzo dobrej wydajności, nasze produkty tworzą wyposażenie wszystkich jednostek medycznych w kraju. Dodatkowo sklep zajmuje się szkoleniem lekarzy oraz pielęgniarek z poprawnego użytkowania sprzętu. Firma zapewnia kompleksowy serwis maszyn i urządzeń zakupionych w sklepie Kredos. Ogromne doświadczenie i kwalifikacje doradców zapewnia doskonałą pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Szczegóły strony https://kredos.pl:

Podlinkuj stronę https://kredos.pl:

Sklep medyczny Kredos

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • protetyka »

  Dla dentysty niezwykle ważne jest wyposażenie posiadanego przez niego gabinetu. Jakość urządzeń, ich niezawodność, brand kojarzący się klientowi, to renoma i sposobność, by odwiedzający gabinet poczuł się komfortowo. Firma E-Dental z Poznania wychodzi naprzeciw potrzebom dentystów. W ofercie sklepu stomatolodzy znajdą pełną gamę produktów potrzebnych dentyście. Będą to więc takie produkty jak myjki ultradźwiękowe, ssaki medyczne ale także i odzież medyczna, czy asystory stomatologiczne. Jednym słowem pełne wyposażenie w sprzęt protetyczny.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt ortopedyczny Łódź »

  Orto Pro to specjalistyczny zakład zajmujący się produkcją i dopasowaniem protez kończyn. Są to protezy rąk, protezy nóg i protezy dłoni oraz stóp. Zakład przygotowuje protezy kończyn pod indywidualnego klienta dopasowując ja do nóg tak aby poruszanie się pacjenta z protezą nie było niczym skrępowane. Zakład zajmuje się również przerabianie starych protez tak aby dopasować kikut do zmieniającego się z wiekiem ciała pacjenta.W szczególności Orto Pro wita najmłodszych klientów gdyż zajmuje się ortotyką dziecięcą. W zakładzie pracuje doświadczona praktyka kadra z licznymi szkoleniami i certyfikatami oraz wykształceniem wyższym posiadająca ponad 10 letnią praktykę.W Orto Pro dostana Państwo również szeroką ofertę aparatów ortopedycznych.Ortotyka jest naszą Pasją ! To główne hasło według którego działa firma.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Buty robocze »

  Salon ortopedyczny firmy JULEX oferuje wysokiej jakości produkty, z których większość może być refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dodatkowo w naszym salonie mogą Państwo umówić się na konsultacje u lekarza ortopedy. W naszym salonie stosujemy komputerowe metody badania stopy, dzięki profesjonalnemu sprzętowi jaki posiadamy. Zapraszamy do współpracy lekarzy ortopedów oraz pracownie ortopedyczne z całej Polski. W naszych salonach pracują specjanie wyszkoleni specjaliści, którzy dzięki swojej wiedzy, spełniają oczekiwania naszych klientów.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • mata masująca »

  Bóle kręgosłupa oraz bóle pleców to jedne z najczęstszych jednostek chorobowych naszych czasów. Przeważnie wywołane są one poprzez złą pozycję ciała podczas pracy. Znaczną ulgę w takich sytuacjach mogą przynieść urządzenia masujące takie jak masażery bądź maty masujące. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór tego typu urządzeń. Sklep oferuje zarówno masażery do stóp, pleców jak i specjalnie przystosowane do anatomicznej budowy ciała fotele z jednostkami masującymi całe ciało lub niektóre jego części.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe »

  Nowoczesne aparaty słuchowe to urządzenia wzmacniające dźwięki dla osób słabo słyszące. Acustica, w trosce o osoby niedosłyszące, oferuje odpowiednie aparaty słuchowe, konkretnie dobierane do ubytku słuchu. Oferta zawiera przede wszystkim aparaty słuchowe wewnątrzuszne i zauszne, cyfrowe i analogowe oraz wkładki uszne i bezprzewodowe systemy wspomagające słyszenie. Ze względu na wielkość niedosłuchu oraz oczekiwania danej osoby dobiera się odpowiedni aparat słuchowy w danej sytuacji. Program firmowy noszący nazwę Laryngolog Gdańsk, rekomenduje przeprowadzanie diagnozy niedosłuchu.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Defibrylatory - Defimed »

  Życie człowieka jest niesamowicie kruche i tak naprawdę co chwila czyhają na nas zróżnicowane zagrożenia. Niestety zdarzają się przypadki, w których nasze życie czy zdrowie są zagrożone z winy innych osób. Chodzi tu między innymi o nieznajomość zasad pierwszej pomocy. Nawet jeśli zawsze prowadziliśmy zdrowy tryb życia i pilnowaliśmy się, to może się przydarzyć, że nagle dostaniemy ataku serca. To, czy przetrwamy, zależy najczęściej od sprzętu i ludzi, których mamy wokół siebie. Dlatego też niewiarygodnie istotnie jest, żeby w każdej firmie znajdowało się stanowisko z defibrylatorami AED od firmy Defimed. Najwyższej jakości sprzęt, w połączeniu ze znajomością procesu rko wśród pracowników, zwiększa szansę na przeżycie poszkodowanej osoby.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »