Stomatologia Podkategoria: Stomatologia

1 · 2 · następna strona »
 • Stomatologia Rzeszów »

  Prodentica to przychodnia stomatologiczna, prowadząca swoją działalność w Rzeszowie już od 2004 roku. Jej oferta powinna zainteresować każdego, komu tylko zależy na doskonałej i profesjonalnej opiece stomatologicznej, o którą niewątpliwie trudno jest w dzisiejszych czasach.
  Klinika zapewnia przede wszystkim świetnie wykwalifikowaną kadrę. Spotkamy tutaj jedynie doświadczonych lekarzy, którzy dobrze wiedzą na czym polega praca z pacjentami . Naturalnie, w dowolnym gabinecie znajdziemy tutaj sprzęt najwyższej klasy, i wyposażenie posiadające najróżniejsze certyfikaty jakości. Dzięki temu wszystkiemu wykonywanie jakiegokolwiek zabiegu jest tutaj jak najbardziej bezbolesne i przyjemne.
  Na uwagę zasługuje również bardzo szeroki zakres usług, jakie może zaoferować Prodentica. Przychodnia zajmuje się niemalże wszystkim, od zwyczajnych, kontrolnych badań stomatologicznych aż po rozmaite, bardziej już zaawansowane zabiegi. Ważną rolę odgrywa tu również stomatologia estetyczna – do dyspozycji pacjentów jest możliwość zarówno zwykłych zabiegów, takich jak wybielanie zębów, jak i szeroki wybór usług z zakresu ortodoncji.
  Podsumowując, Prodentica to świetna propozycja dla każdego pacjenta. Niskie ceny, przyjazna atmosfera oraz przede wszystkim najwyższy profesjonalizm sprawiają, że korzystanie z jej usług to sama przyjemność!

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Łódź »

  FRODENT to dwie nowoczesne przychodnie stomatologiczne. Naszym celem jest pełna satysfakcja pacjentów, którym oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną. Dla wszystkich, czujących dyskomfort związany z wizytą u stomatologa – oferujemy bezpieczny gaz rozweselający (sedację wziewną) dający efekt pełnego zrelaksowania podczas zabiegu przy jednoczesnym kontakcie lekarza z pacjentem. W każdej przychodni znajduje się laboratorium protetyczne oraz cyfrowy rentgen stomatologiczny. Niezdecydowanych zapraszamy do naszych gabinetów na bezpłatną poradę i przegląd uzębienia. Można wówczas uzyskać pełną informację o kosztach leczenia z zakresu stomatologii i protetyki. Zapraszamy - 90-257 Łódź, ul. Kilińskiego 42.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Bielsko-Biała »

  Centrum dentystyczne Ceramix - Twój dentysta. Gabinet stomatologiczny oferuje profesjonalne leczenie stomatologiczne. Nasza wyszkolona grupa lekarzy, zapewni bezpieczną oraz przyjemną opiekę dentystyczną. Gabinet znajduje się w Bielsku Białej na ulicy Miachałowicza I.

  Zakres leczenia:
  Stomatologię zachowawczą, Chirurgie, Protetykę, oraz Periodentologie

  Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z pełna oferta naszych usług z zakresu stomatologicznych i dowiedz się jak mozesz sie poczuc lepiej.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Katowice »

  Nasz gabinet oferuje Państwu najwyższą jakość usług w oparciu o najwyższe technologie oraz aktualne osiągnięcia wiedzy medycznej, które poszerzamy na licznych szkoleniach w Polsce i za granicą.W naszym gabinecie stawiamy na rzetelność i profesjonalizm.Nasz zespół zapewni Państwu komfort i miłą atmosferę podczas wizyty. W naszym gabinecie ortodoncją zajmuje się Pani doktor Katarzyna Namysłowska. Dzięki wiedzy, doświadczeniu zapewnia swoim pacjentom najwyższe z możliwych poziom leczenia. Wiedzę i umiejętności wciąż udoskonala na licznych kursach. Implant to nic innego jak sztuczny korzeń wykonany z tytanu. Wszczep w przybliżeniu posiada wielkość naturalnego korzenia. Zabieg impalntologiczny w pełni przywraca funkcjonalność uzębienia. Wiedząc, jak wielki wpływ na zdrowie naszych pacjentów ma stan ich uzębienia kładziemy szczególny nacisk na szeroko pojętą profilaktykę stomatologiczną. Jest to szereg zabiegów pozwalających uniknąć lub opóźnić powstawanie próchnicy zębów i chorób dziąseł. U nas: ortodonta katowice.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Katowice »

  Marzanna Danecka Stomatologia oferuje Państwu najwyższy poziom leczenia stomatologicznego. Klinika ta specjalizuje się w: nowoczesnej implantologii, protetyce, estetyce, specjalistycznym leczeniu kanałowym pod mikroskopem, leczeniu zachowawczym dorosłych i dzieci, chirurgii szczękowej i leczeniu periodontopatii, ortodoncji, profilaktyce dzieci i dorosłych, czyszczeniu i wybielaniu zębów. Wszystkie wykonywane zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki bardzo skutecznym znieczuleniom wykonywanym przy pomocy komputerowego urządzenia THE WAND, zastrzykom znieczulającym, premedykacji uspokajającej z użyciem podtlenku azotu. Na większość usług udzielana jest 5-letnia gwarancja. W przypadku leczenia implantologicznego gwarancja może zostać przedłużona do 10 lat na korzeniową część implantów. Zapewniają Państwu profesjonalną i bardzo miłą obsługę. Cały personel dokłada wszelkich starać, aby rozwiązać dany problem w sposób najbardziej korzystny, szybki i komfortowy.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Gdańsk »

  Klinika stomatologiczna Prodent zapewnia kompleksowe leczenie stomatologiczne w komfortowych warunkach. W klinice Prodent, po specjalistycznym badaniu, pacjenci otrzymują informację o stanie zdrowia uzębienia. Na życzenie pacjenta wykonywany jest plan leczenia a także kosztorys. Zabiegi stomatologiczne wykonywane przez klinikę to stomatologia estetyczna, protetyka, stomatologia zachowawcza i profilaktyka. Klinika przyjmuje płatności kartą płatniczą. Możliwe są płatności na raty. Kiedy potrzebujesz dentysty w Trójmieście sprawdź ofertę zespołu praktyk stomatologicznych Prodent. Dowiedz się więcej na stronie internetowej kliniki.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty kraków »

  Niegdyś stomatolog kojarzył się z strachem, współcześnie dzięki wprowadzeniu nowoczesnego sprzętu i leków, leczony może się w na fotelu zrelaksować. Nasi stomatolodzy starają się o to, aby leczeni nie doświadczali lęku. Prezentowana witryna internetowa, pozwoli Ci dojrzeć nasze gabinety, w których kompleksowo dbamy o uzębienie. Każdego pacjenta rozpatrujemy indywidualnie. Nie skupiamy uwagi wyłączenie na zębach, ale na pacjencie, który do nas przychodzi. Z nami powiązane są też tak nowoczesne hasła jak endodonta kraków czy implanty kraków. Nasi lekarze to naprawdę zgrana ekipa.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów »

  Stomatolog Rzeszów lek. dentysta Beata Żabicka wykonuje usługi w nowym, klimatyzowanym gabinecie znajdującym się w Rzeszowie przy ulicy Widokowa 1.

  Orisdent sprawi, iż Twój uśmiech będzie przepiękny a wizytę u Pani Beaty będziesz wspominał bardzo miło. Zabiegi te jednak po naszym leczeniu będą bardzo rzadkie gdyż nasze materiały i usługi stoją na wysokim poziomie.

  Dokładny opis wszystkich świadczonych usług znajdziesz na naszej stronie internetowej orisdent.eu. Na witrynie znajduje się również kontakt do naszego gabinetu, godziny przyjęć klientów jak i bardzo szczegółowy opis wszystkich wykonywanych zabiegów.

  Pani Beata zapewnia każdemu klientowi usługi na najwyższym poziomie świadczone nowej klasy aparaturą i materiałami, a co również bardzo ważne wszystkie usługi wykonujemy właściwie bezboleśnie w sympatycznej atmosferze.

  Firma Pani Beaty może pochwalić się bardzo bogatą ofertą, w skład której wchodzi: Radiowiziologia dzięki której stomatolog może rozpoznać długość kanału zęba, gęstość kości, poprawność wypełnienia kanału co jest bardzo ważną wiedzą do dalszego właściwego leczenia. Gabinet oferuje również stomatologie zachowawczą, estetyczną, protetykę profilaktykę oraz chirurgie.


  Orisdent Beata Żabicka
  Widokowa 1
  35-119 Rzeszów
  17 859 40 65
  beadent@onet.eu

  NIP: 7961417710
  Regon: 180019209

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia »

  Wybielanie zębów jest to generalnie prosty zabieg kosmetycznym. Pozwala on na bycie właścicielem zdrowego jak również doskonałego uśmiechu. Oczywiście, jak powszechnie wiadomo taki uśmiech to marzenie wielu ludzi. Jeśli bardzo pragniemy pozbycia się żółtego koloru z naszych zębów i dysponujemy odpowiednią ilość funduszy to w wielu możemy liczyć na osiągnięcie takiego efektu. Nie bójmy się tego, dlatego że wybielanie zębów nie boli. Konieczność jak również pragnienie wybielania zębów jest znane od dawien dawna. Doskonały uśmiech dla wielu osób jest kluczem do sukcesu. Z pewnością zdajemy sobie sprawę z tego, iż przebarwione zęby wyglądają brzydko jak również nieestetycznie, i często też się ich wstydzimy, w związku z tym mniej mówimy i wolimy nie wyróżniać się z tłumu. Stomatolodzy niejednokrotnie proponują swoim klientom laserowe wybielanie zębów, które niestety przeważnie pociąga za sobą ogromny wydatek. Kolejnym preferowanym przez dentystów zabiegiem jest metoda nakładkowa, którą pacjent stosuje sam w domu.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Ursynów »

  Utrata zęba lub jego zawiązka powoduje powstanie wolnej przestrzeni w przebiegu lub na końcu łuku zębowego. Nowe warunki we wzajemnym układzie oraz w ukształtowaniu łuków zębowych zmieniają kierunki i wielkość siły mięśni narządów jamy ustnej o czym możemy zostać poinformowani w smiledent,pl promowanego jako stomatolog Ursynów. Pogorszenie się wyglądu, upośledzenie czynności mowy, odgryzania i żucia pokarmów oraz częste powikłania istniejących wad zgryzu są wskazaniami do niezwłocznego uzupełniania brakujących zębów. Stomatolog Ursynów w rehabilitacji protetycznej dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 18 lat wskazuje na konieczność uwzględnienia dynamiki zjawisk rozwojowo-wzrostowych w układzie stomatognatycznym.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Zębów »

  Organizujemy niebanalną klinikę pielęgnacją zębów i jamy ustnej. W regionalnych progach nie tylko idzie skorzystać z każdych typowych służb stomatologicznych, ale dodatkowo idzie się odprężyć co więcej odstresować. Ponadto propozycja obejmuje nieco popularnych interwencji z zakresu medycyny estetycznej, które w większości wypadków robione są jednocześnie z realizacją prac związanych z polepszenim wyglądu zębów. To co określa zatrudnionych profesjonalistów to przede wszystkim absolutny profesjonalizm co więcej ogromna wiedza na światowym poziomie, niecodziennie spotykana wśród polskich stomatologów.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Warszawa »

  To co nas promuje to, przy niezmiernie kompetentnym i szczególnym postępowaniu do każdego użytkownika, klimat który udało nam się zbudować w lokalnej placówce dentystycznej. Przedkładamy przekrojowy wstępny projekt leczenia, sprzężony z konsultacjami na wszelkim etapie leczenia, aby regionalny klient wyczuł, że jest dla nas bardzo drogi. W aspekcie krajowych usług odnajduje się: globalna poprawa wyglądu uśmiechu, odbudowa uśmiechu na implantach, zapobieganie i kuracja wad zgryzu. Wszelkie regionalne kuracje są bezpieczne i komfortowe.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poznań - profesjonalny dentysta »

  W serwisie można zapoznać się z usługami gabinetu stomatologicznego. Proponowana jest tam fachowa stomatologia kosmetyczna, np. licówki. Dentyści z gabinetu korzystają z wysokiej klasy materiałów, np. kompozytów. Wykonywane są tam wszelkiego rodzaju zabiegi chirurgiczne, np. ekstrakcja zębów. Oferta gabinetu skierowana jest zarówno do dorosłych, jak również dzieci. Dentysta przyjmuje w swoim gabinecie, który ma siedzibę w mieście Poznań. Oprócz tego w zakres oferty gabinetu wchodzi periodontologia.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław Krzyki »

  Inwitujemy Was do sięgnięcia z usług naszego gabinetu stomatologicznego. Wdrożymy niemalże wszystkie możliwe posługi związane z leczeniem zębów. Nasz osobisty gabinet stomatologiczny proponuje między innymi zabiegi protetyki jak również leczenia kanałowego. Nasz salon dopasowany jest do obsługi petentów niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim. Dowolne zabiegi realizujemy z użyciem znieczulenia, pod warunkiem chory się na takowe zdecyduje. Nasza wyedukowana oraz kompetentna kadra dentystów czeka aby wykurować Twoje uzębienie. Nasz gabinet odkryjesz we Wrocławiu na ulicy Wietrznej 18/1b w dzielnicy Krzyki.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Nowa Huta »

  Na witrynie www zaprezentowano ofertę gabinetu dentystycznego. Posiadamy niezwykle nowoczesny oraz doskonale wyposażony gabinet dentystyczny. Dentysta w mieście Nowa Huta świadczy usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Przyznajemy roczna gwarancję na leczenie zębów w naszym gabinecie. Realizujemy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii dziecięcej, chirurgii, endodoncji. W swojej pracy używamy najlepszych materiałów i światowej klasy sprzętu. Dentysta w Krakowie to oferta skierowana do osób zaciekawionych wysoką jakością

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Racibórz »

  Zaprezentowany w serwisie gabinet Dental PRO oferuje profesjonalne usługi stomatologiczne. Jeśli chodzi o leczenie, gabinet specjalizuje się głównie w leczeniu kanałowym. Specjalnością gabinetu jest nie tylko leczenie, ale również np. wybielanie zębów. Wykwalifikowany stomatolog przyjmuje pacjentów w mieście Racibórz. Gabinet ten charakteryzują innowacyjne elementy wyposażenia, jak np. kamera wewnątrzustna. Jego oferta obejmuje nowatorskie, zwłaszcza bezbolesne metody leczenia. Oprócz tego gabinet Dental PRO proponuje też usługi w zakresie protetyki.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog »


  Na witrynie t-dent.pl znajdują się wiadomości dotyczące gabinetu stomatologicznego. Krakowski dentysta świadczy usługi z delikatnością i dokładnością. W leczeniu zębów używamy najwyższej klasy materiałów dentystycznych. Nasz gabinet stomatologiczny zaopatrzony jest w najnowocześniejszy sprzęt. Posiadamy długoletnie doświadczenie oraz porządne przygotowanie zawodowe. Zajmujemy się m.in. profilaktyką, stomatologią zachowawczą, protetyką. Zapraszamy osoby poszukujące fachowej i dobrej obsługi stomatologicznej.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Poznań »

  Biel naszych zębów jest w bardzo wielu sytuacjach uzależniona genetycznie i nie ma siły tego przeskoczyć. Dlatego jeżeli już pomimo odpowiedniego dbania o jakość własnego uśmiechu dysponujemy żółtym uzębieniem, to perfekcyjnym wyjściem jest wybielanie zębów. Jest to „operacja” coraz modniejsza zarówno w Polsce jak i na Świecie. Dentysta po określeniu jakości naszego szkliwa, a ponadto innych czynników wyznaczy ilość sesji, po których laserowe wybielanie zębów Poznań zębów przyniesie rezultaty. Inną możliwością zwiększającą biel naszych zębów są „naklejki wybielające”, które przynoszą spore efekty i nie wymagają sesji z odpowiednim specjalistą. Najlepiej wpierw spróbować metody dostępnej dla każdego, a żeby biel zębów była niczym z amerykańskich filmów, to już wyłącznie osoba z odpowiednimi kwalifikacjami potrafi przeprowadzić tak dobrze wybielanie zębów.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • stomatolog Częstochowa »

  Centrum Stomatologii MEDIDENS oferuje zabiegi lecznicze w dziedzinie leczenia próchnicy, zakładania protez, zabiegów operacyjnych, wszczepów. Oprócz tego zajmuje się również endodoncją, periodontologią, radiologią. Ogół czynności medycznych wykonuje się pod narkozą, używając najskuteczniejszych specyfików. Doświadczony personel, najnowsze techniki a także najlepsze urządzenia zapewniają niespotykaną dbałość o pacjenta. Obiekt lecznicy dopasowany jest również do wymagań osób niepełnosprawnych. Zapraszamy !

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań »

  Kompleksowe usługi dentystyczne w Poznaniu. Zespół specjalistów STOM-MED indywidualnie podchodzi do każdego przypadku. Olbrzymie znaczenie przywiązuje do dokładnego przedstawienia kondycji uzębienia i udzielenia pacjentom wiedzy związanej z przyczynami, przeciwdziałaniem i ewentualnym leczeniem chorych zębów. Nową usługą w przychodni jest możliwość zrobienia panoramicznych zdjęć cyfrowych. W przychodni oferowane są następujące usługi: leczenie zachowawcze, leczenie endodontyczne (kanałowe), usługi chirurgiczne, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca, ortodoncja dzieci i dorosłych. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

Stomatologia - nowa strona:

Adres: