Biuro rachunkowe Łódź

Biuro rachunkowe Łódź Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy fachową obsługę dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz pełną księgowość a także obsługę kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe prowadzone są profesjonalnie na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów RP. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oddaj księgowość swojej firmy w ręce rzetelnego Biura rachunkowo-podatkowego, w którym kadra pracownicza posiada wyższe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie a kultura osobista ułatwia współpracę z klientami. Serdecznie zapraszamy - 94-104 Łódź ul.Obywatelska 128/152 lok. 11.

Szczegóły strony finance.solum.pl:

Podlinkuj stronę finance.solum.pl:

Biuro rachunkowe Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leasing Samochodów Ciężarowych »

  Nasza firma specjalizuje się w doradztwie między innymi różnym mniejszym oraz większym firmom, a także wolnym zawodom i to specjalnie dla nich opracowaliśmy przeróżne odpowiednie i indywidualne rozwiązania, tak żeby jak najbardziej usatysfakcjonować klientów, by jeszcze bardziej rozwijały się ich przedsiębiorstwa. Kredyt Lease Spółka Akcyjna powstała 11 lat temu i jest wiodącą marką na rynku w swojej działalności. Oferujemy indywidualne podejście do klienta w zakresie propozycji leasingowych przede wszystkim.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Kancelaria Prawna Katowice-chcesz skorzystać z pomocy prawnej z takich dziedzin jak: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo pracy czy prawo skarbowe i wielu innych dziedzin to bardzo prosimy o telefon a my z pewnością podejmiemy się rozwiązania Twojego problemu.

  Jeżeli gnębi Cie jakieś pytanie, lub masz coś do załatwienia co wykracza poza Twoje kompetencje, bardzo prosimy o kontakt, z przyjemnością udzielimy Ci profesjonalnej pomocy, a w razie konieczności poprowadzimy Twoją sprawę w sądzie, jednakże zawsze dążymy i staramy się polubownie załatwić sprawę z pominięciem sądu, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową nowakadwokat.pl, gdzie zapoznasz się z dokładną naszą ofertą oraz odnajdziesz kontakt do naszej kancelarii.

  Bardzo często posiadamy różnego typu trudności z którymi nie dajemy sobie rady długimi latami, często jednak nieświadomi jesteśmy z tego, iż odpowiednie organy prawne potrafią rozwiązać nawet najtrudniejsze sprawy korzystając z kodeksu prawa, który obowiązuje każdego z nas.

  Kancelaria Adwokacka
  Jagiellońska 1
  41-500 Chorzów
  tel. 32 241 36 37
  kancelariamnowak@op.pl

  NIP 6442483814
  woj. Śląskie, pow. Chorzów, gm. Chorzów

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi księgowe w mieście Wrocław »

  Na danej stronie www swą ofertę prezentuje Biuro Rachunkowe Avimar Audyt Sp. z o.o. Proponowane usługi księgowe w mieście Wrocław to pewność dobrej obsługi i dyskrecji. Naszą specjalnością są profesjonalne usługi z zakresu rozliczeń podatkowych. Posiadamy wyłącznie licencjonowanych ekspertów w danej dziedzinie. W naszej atrakcyjnej ofercie jest prowadzenie ewidencji ryczałtu ewidencjonowanego. Chcemy, żeby współpraca z Państwem przebiegała pomyślnie. Zapraszamy serdecznie na witrynę internetową i do skontaktowania się z konsultantami.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Długie doświadczenie, wysokie normy obsługi i wykwalifikowani pracownicy to jedne z wielu zalet naszego biura rachunkowego we Wrocławiu. Twoja firma nie będzie miała niepotrzebnych problemów z rozliczaniem się. Koniecznie skontaktuj się z naszym biurem rachunkowym, aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Wyprowadzamy z zawikłanych problemów korporacje duże jak również małe przedsiębiorstwa, które dopiero co zaczynają swoją przygodę biznesową. Zapraszamy do Wrocłowia na plac Powstańców Śląskich 16.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Debiut »

  Jeżeli potrzebujesz porady w zakresie pozyskiwania kapitału na różne cele, to znajdujesz się w dobrym miejscu. Jesteśmy grupą zawodowców, którzy dysponują odpowiednią wiedza, a także metodami do efektywnego pozyskiwania kapitału. Nasze doradztwo obejmuje jednak o wiele więcej zagadnień, na przykład dotyczących przejęcia spółek, czy też prognoz finansowych dla przedsiębiorców. Dzięki naszej pomocy Twoje interesy są o wiele mniej narażone na niepowodzenie, gdyż potrafimy przewidywać konsekwencje poszczególnych działań . Serdecznie zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing księgowości - Vattax »

  Vattax Sp. z o. o. od startu swojej pracy zajmuje się pełną obsługą podmiotów gospodarczych w obszarze outsourcingu księgowości, a także podatków.
  Oferujemy: Usługi księgowe związane z rozpoczęciem organizacji, z uwzględnieniem rejestracji we odpowiednich urzędach. Bieżące prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz ksiąg księgowych – również z użyciem systemu księgowo-płacowego Klienta. Kontrolę dokumentów rachunkowych pod względem rachunkowo-podatkowym. Bieżącą kontrolę zobowiązań, a także należności. Składanie deklaracji fiskalnych, zestawień pieniężnych. informowanie wedle standardów Klienta. Nadzór rachunkowy nad księgowością wewnętrzną Odbiorcy. Operacyjne podtrzymanie pionów księgowych lub tymczasowe zastępstwo zespołu księgowego różnorodnego stopnia. Sporządzanie wniosków do prawidłowych organów o wydanie pisemnej interpretacji, co do charakteru i sposobu wykorzystania przepisów podatkowych.
  Vattax świadczy kompleksową obsługę w obszarze księgowości oraz doradztwa podatkowego, a także intensywnie współpracuje przy opracowywaniu optymalnych rozwiązań dla Klientów. Czerpanie z tych rozwiązań pozwala obniżyć obciążenia podatkowe, a co za tym idzie sprowadza do ulepszenia wyniku ekonomicznego instytucji.
  Odbiorcy Vattax to małe i średnie firmy dla których kwestie finansowe mają strategiczne miejsce w prowadzeniu, a także rozwoju działalności. Klienci czerpiący z usługi księgowej oraz doradztwa podatkowego prezentują rozmaite branże od usługowej przez handlową i produkcyjną.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »