Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
Biuro rachunkowe Łódź - Pageadder.eu

Biuro rachunkowe Łódź

Biuro rachunkowe Łódź Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy fachową obsługę dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz pełną księgowość a także obsługę kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe prowadzone są profesjonalnie na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów RP. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oddaj księgowość swojej firmy w ręce rzetelnego Biura rachunkowo-podatkowego, w którym kadra pracownicza posiada wyższe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie a kultura osobista ułatwia współpracę z klientami. Serdecznie zapraszamy - 94-104 Łódź ul.Obywatelska 128/152 lok. 11.

Szczegóły strony finance.solum.pl:

Podlinkuj stronę finance.solum.pl:

Biuro rachunkowe Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kantor Kraków »

  Zapraszamy do naszego kantoru wymiany walut - Kantor Exchange. Nasze placówki znajdują się na terenie całego miasta Krakowa. Wymiana walut w naszej placówce odbywa się zawsze po najwyższym możliwym kursie wymiany. Zaktualizowane tabele kursów mogą Państwo sprawdzić na naszej witrynie internetowej. Kursy walut są to wartości kupna waluty obcej wyrażone w rodzimej. Nasze kantory znajdziesz w centrach handlowych na terenie Krakowa, np: Kantor w Carrefour Czyżyny: Kantor Carrefour, Czyżyny ul. Medweckiego 2, Kraków, +48 12 297 30 48.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje alternatywne »

  Spółka DCF Capital S.A. na powyższej stronie www przedstawia swoją ofertę. Polecamy szeroki wachlarz możliwości z zakresu inwestycje alternatywne, a nie bankowe. Pragniemy, aby współpraca z Państwem przebiegała pomyślnie. Naszą specjalizacją są bezpieczne prywatne pożyczki dla firm i klientów indywidualnych. Naszym założeniem jest najwyższa jakość usług i miła atmosfera. Pożyczka hipoteczna małej wielkości przydzielana jest każdemu klientowi indywidualnemu. Dokładnych informacji udzielą Państwu konsultanci poprzez witrynę www.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi księgowe w mieście Wrocław »

  Na danej stronie www swą ofertę prezentuje Biuro Rachunkowe Avimar Audyt Sp. z o.o. Proponowane usługi księgowe w mieście Wrocław to pewność dobrej obsługi i dyskrecji. Naszą specjalnością są profesjonalne usługi z zakresu rozliczeń podatkowych. Posiadamy wyłącznie licencjonowanych ekspertów w danej dziedzinie. W naszej atrakcyjnej ofercie jest prowadzenie ewidencji ryczałtu ewidencjonowanego. Chcemy, żeby współpraca z Państwem przebiegała pomyślnie. Zapraszamy serdecznie na witrynę internetową i do skontaktowania się z konsultantami.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Chorzów »

  Poszukujesz profesjonalnych rad w kategorii rachunkowości? Namawiamy do odwiedzenia biura rachunkowego znajdującego się w Chorzowie (ul. Jubileuszowa). Biuro działa od wielu lat z bardzo pozytywnymi efektami, gdyż prowadzone jest przez osobę z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wchodząc na witrynę internetowa biura, masz możliwość zapoznać się z pełną ofertą działalności biura wraz z cenami usług. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, z dziedziny rachunkowości. Robimy zatem wszelkie ewidencje, rozliczenia okresowe, sporządzanie zeznań podatkowych, przechowywanie ksiąg etc.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »


  Nasza firma zajmuje się doradztwem i pomocą osobom które chcą ubezpieczyć swoje życie czy mienie. Oczywiście oprócz fachowej pomocy doradczej możesz u nas się ubezpieczyć.

  Firma Allianz, którą przedstawiamy oferuje: ubezpieczenia na życie przeznaczone dla osób, które chcą zabezpieczyć swoją przyszłość, jak i przyszłość swoich bliskich. Ubezpieczenia mienia od najróżniejszych nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia aut oraz ubezpieczenia firmy.

  Działalność funkcjonuje w Wrocławiu, gdzie posiadamy biuro przy ulicy Ruska 37/38 II p. Tutaj można się z nami spotkać osobiście by dowiedzieć się dokładnie o naszej ofercie oraz porozmawiać o metodach w jakich funkcjonują nasze ubezpieczenia. Sporo informacji możesz również uzyskać drogą telefoniczną lub poprzez naszą witrynę internetową ubezpieczenia24.wroclaw.pl, gdzie są dokładnie opisane wszystkie oferowane ubezpieczenia a wiedza nabyta na witrynie na pewno przyda Ci się podczas ewentualnego spotkania z nami i podjęciu właściwej decyzji.

  Zapraszamy do kontaktu oraz do zadawania pytań.

  Orion
  Maciej Miękinia
  Ruska 37/38
  50-079 Wrocław
  tel.kom.601 44 07 69
  tel.71 723 31 02
  fax.71 347 96 01
  e-mail: maciej.miekinia@port.allianz.pl

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa - A&K Virtus Sp z o.o. »

  Firma A&K Virtus na rynku polskim działa ponad 13 lat. Naszym klientom oferujemy usługi z zakresu księgowości oraz kadr i płac. Czyli czynności księgowych niezbędnych do prowadzenia działalności każdej spółki. Dzięki usługom A&K Virtus Twoja firma może zoptymalizować czas, dzięki wyeliminowaniu kosztów związanych z zatrudnieniem pracowników w firmie. Nasze rzetelne podejście do obsługi klienta gwarantuje uzyskanie pełnej satysfakcji. Stawiamy na bezpieczeństwo klientów, dlatego działalność A&K Virtus objęta jest ubezpieczeniem OC.

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »