Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
Certyfikaty energetyczne Warszawa - Pageadder.eu

Certyfikaty energetyczne Warszawa

Certyfikaty energetyczne Warszawa Firma Pawła Stelmacha świadectwa charakterystyki energetycznej Warszawa specjalizuje się kompleksowym sporządzaniem audytów energetycznych na terenie Warszawa i w promieniu czterdziestu kilometrów od stolicy. Paszporty energetyczne są potrzebne dla nowych objektów mieszkalnych oraz dla objektów użyteczności publicznej. Koszt wyrobienia takiego świadectwa energetycznego jest zależny od budynku dla którego jest sporządzany - im objekt większy tym tym bardziej pracochłonne jest zrobienie certyfikatu i tym więcej trzeba będzie zapłacić za jego zrobienie.

Szczegóły strony www.sche.waw.pl:

Podlinkuj stronę www.sche.waw.pl:

Certyfikaty energetyczne Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca ładowarką teleskopową »

  Usługi profesjonalną nowoczesną ładowarką teleskopową w przychylnych cenach i z okazją przyjazdu. Ładowarka teleskopowa wypełni roboty załadunkowe, rozładunkowe i transportowe w specjalności budowlanej czy rolnej. Oferujemy swoje usługi także podczas ścinki drewien i odśnieżania. Pozytywne ceny za godzinę roboty, a także możliwość uzyskania pociągających rabatów przy większych zadaniach. Zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową bądź do kontaktu telefonicznego. Każde potrzebne do tego danę, a także wystawę polskiej ładowarki i opis jej możliwości można znaleźć na polskiej stronie w sieci.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka CNC »

  Spółka KROMA działa na rynku od bardzo dawna. Jesteśmy spółką z dużą tradycją. Od 1986 roku produkujemy produkty oraz akcesoria kuchenne, które można odszukać w każdym domu. Współpracujemy z znanymi przedsiębiorstwami, co gwarantuje najwyższą wartość naszych produktów. Dążymy do co raz to lepszych rozwiązań technologicznych tak aby nasze wyroby spełniały wymagania odbiorców. Wykonujemy deski kuchenne do krojenia mięs, warzyw, ekskluzywne stojaki do noży z drewna bukowego a także mahoniu oraz podstawki pod gorące naczynia czy stojaki do win. Poręczamy wysoką jakość usług i zawodową obsługę.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • KIA »

  Dzisiejsze czasy zmuszają każdego do kupna własnego samochodu. Jak wskazują badania zdarza się, że w klasycznej polskiej rodzinie dorośli jej członkowi mają własne samochody. Jednak nie za każdym razem kupujemy nowe samochody. Polacy zazwyczaj kupują auta z trzeciej ręki. Cieszące się ogromną popularnością samochody marki KIA śląsk można nabyć zarówno w autoryzowanych salonach jak i w komisach. Każdy komis samochodowy śląskie poleca w swojej dużej ofercie auta używane dowolnej marki. Są to pojazdy sprawne technicznie, które obowiązkowo wyposażone są w niezbędny przegląd techniczny a ich zakup objęty jest ponadto gwarancją. Przystępne ceny samochodów używanych sprawiają, że komisy, które specjalizują się w ich sprzedaży stały się dużą konkurencją zarówno dla salonów jak giełd samochodowych.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia wysyłkowa »

  Weltbild, to wzór Firmy Przyjaznej Klientowi! Nasz przepis na sukces? Potężna dawka filozofii nieskrępowanego wyboru- wybieraj pomiędzy zakupami z wykorzystaniem katalogu, sklepu internetowego, lub w sieci naziemnych księgarń. Do tego dopełniliśmy połączenie sił z znanym wydawnictwem - Świat Książki. Jeszcze tylko szczypta interesujących promocji i bestsellerów. Efekt? Weltbild zajmuje początkowe miejsca w rankingach firm wysyłkowych, sklepów internetowych, a też wśród sprzedawców książek w naszym kraju na rynku detalicznym. Jesteśmy na polskim rynku od 11 lat po to, żebyś i Ty mógł przyuważyć tutaj coś dla siebie.  Szukasz zabawki, lub książki dla dzieci? A może interesują Cię podręczniki, lub po prostu dobra książka, z którą usiądziesz po ciężkim dniu w pracy? Do tego aktualności z kategorii filmy i muzyki, unikatowe dekoracje, a wszystko to w okazyjnej cenie Weltbild asystuje także stylowo urządzić dom i zadbać o to, co dla nas i dla najważniejsze- zdrowie i urodę... Przejrzyj naszą propozycję, a wyrazimy Ci elementy przepisu na rewelacyjne usposobienie!

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • pustak szklany »

  Pustaki szklane jako materiał budowlany.

  Obecnie cała masa ludzi kładzie nacisk na wzornictwo własnego gniazdka - zarówno w środku, oraz na zewnątrz. Dlatego nardzo często w budowlance wykorzystuje się pustaczki sklane, które są bardzo użyteczne. Mogą one utworzyć genialne, burowlane kreacje w naszym domu, a także umożliwić lepszy dostęp do lokali bardziej przyciemnionych. Niezwykle często pustaczki ze szkła są bogato grawerowane, co daje piękne owoce, a ich dekoracyjna kolorystyka z pełnym przekonaniem zadowoli nie jednego właściciela domu. Dzięki ich różnorakim kolorom każdy stworzy sobie możliwość wyboru koloru pozostałych fragmentów ścianek w domku, czy mieszkaneczku. Pustaki szklane świetnie wypełniają swoją rolę ścianek działowych, dzięki czemu ich popularność non stop wzrasta. Pustaki szklane mogą także rypełnić otwory okienne w naszych domkach, co także może dawać wspaniałe wizualne zjawiska. Serdecznie zachęcamy do zobaczenia naszego serwisu internetowego pod słowem kluczowym: profili

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • osłony do obrabiarek »

  Wykonujemy według dostarczonego przez klienta rysunku technicznego bądź wzoru osłony z plexi oraz poliwęglanu litego do maszyn przemysłowych oraz urządzeń wszelkiego typu. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonywanych produktów. Wszystkie osłony są dopasowane i wykonywane wg wskazań klienta. Osłony te przystosowane są do zabezpieczenia tokarek, frezarek, wiertarek, szlifierek, pił mechanicznych, pilarek, dłutownic. Nasze osłony zapewniają bezpieczeństwo pracy na maszynach. Aby zapewnić utrzymanie ruchu zakładu niezbędne jest dostosowanie maszyn i urządzeń do wymagań bezpieczeństwa narzuconych przez dyrektywy bezpieczeństwa. Punktem wyjścia wszelkich działań zmierzających do poprawy zapewnienia bezpieczeństwa w każdym zakładzie pracy powinna być ocena bezpieczeństwa maszyn i urządzeń własnego parku maszynowego. Koniecznie trzeba wziąć pod uwagę obowiązujące przepisy bezpieczeństwa maszyn i urządzeń.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »